| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata probleme cu greutatea?
Cate kilograme aveti?

17 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da, am avut 70 de kg.
La momentul actual, cântăresc în jur de 50 kg.

| Drimmero a răspuns:

N-am avut, eram foarte slab si necajit inainte, acum am ajuns la vreo 74 de kg si sunt sigur ca vor mai intra cateva kg in anii urmatori, n-am nici gene de dolofani.

| Freya1 a răspuns:

Da dar nu mari.Am fost destul de slabă o perioadă si fiind micuță parca eram copil, după m-am îngrășat un pic mai mult ceia ce mi-a afectat sănătatea dar am ajuns usor sa ma mentin la 50 kg.

| LoveSleep a răspuns:

Am pus odată o poza aici cu unul de 150 de kg și am zis ca sunt eu ca în cazul în care cineva ajunge sa ma cunoască, sa se aștepte la ce e mai rău și sa fie surprins plăcut la final ca să mai urc și eu niște puncte pe scara frumuseții.

| Nirvanaaa a răspuns:

Am avut când eram mai mică. Și încă cum. laughing Acum am kilogramele pe care le aveam la 11 ani.

| Apokales a răspuns:

Probleme reale nu. Dar daca mi-am dorit sa mai slabesc? Ei bine, da.

| mastadont a răspuns:

Eu mă consider cam slăbuț, am doar 105 kg. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
Nu stiu, nu m-am mai cantarit de 6 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost prea slaba.
In jur de 53.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A fi slaba la o fata niciodata nu e o problema, ci calitate happy
eu ca baiat incerc sa nu depasesc +5kg la raportul inaltime/greutate

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De asta am spus "prea".

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca atunci când ai 25 de kg la 1.65 la 25 de ani, nu prea mai intra la calități.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce inaltime? sunt curios ce insemna prea slaba

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

1,65.
Inseamna ca aveam vreo 40 kg.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

La momentul actual stai bine de tot. 40 kg la 1.65 ca presupun ca nu te-ai mai inaltat de atunci era horror, bat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am avut. Am fost supraponderal, apoi am slăbit am ajuns cam schilod, apoi m-am apucat de sport. Acum am 55kg la 1, 61m si sunt ok. Aș vrea să ajung cât mai aproape de 60kg păstrând același procent de grăsime în intervalul sănătos. Asta desigur de-a lungul a încă mulți ani de sport.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Da, chiar în momentul de față. Trebuie să dau cel puțin 20 de kg pentru a mă încadra în limitele greutății normale.