| IngerAlb a întrebat:

Ati avut zile deosebite?Daca da,spuneti-mi si mie ce v-a facut ziua asa deosebita.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! ohohooo, am avut destule, dar pentru prima data, ziua deosebita a fost cand a mers fiul meu in picioare si cand a rostit cuvantul MAMA! pentru mine a insemnat ceva iesit din comun, si a facut ca acea zi sa insemne ca eu am o menire pe acest Pamant! sa imi cresc ingerasii( pentru ca am si o fata) si stiu ca ei sunt menirea siu norocul meu in viata.happy
o zi buna si frumoasa sa aihappy

| mihaelaa18 a răspuns:

Da am avut.Pai o zi deosebita pentru mine a fost atunci cand m-am cuplat cu baiatul pe care il placeamlove struck.O alta zi deosebita pentru mine a fost aceea cand m-am sarutat pentru prima oara, a fost o experienta placuta pe care nu o voi uita niciodata.Alta zi deosebita pentru mine a fost atunci cand prietenul meu mi-a spus primul "te iubesc"love struckhappysper sa mai am parte de zile deosebitebig grin

| FuCkyOuubITcH a răspuns:

Salut,am avut cea mai importanta zi atunci cand i-am auzit prima data vocea mamei si cand mi-a spus prima data te iubesc, iar a doua cand un baiat mi-a spus ca ma iubeste!