| gabriela1hdbl a întrebat:

Buna!
peste cateva zile vine ziua celei mai bune prietene ale mele si vreau ca un fel de compunere..amintire..mai lunga...deosebita..care chiar sa inceapa sa planga...happy

6 răspunsuri:
| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Pai daca vrei sa fie ceva special si deosebit cel mai bine este sa i-o scrii chiar tu pentru ca nimeni de pe internet nu stie prin ce momente ati trecut impreuna mai bine decat voi doua, daca nu poti si nu-ti vin idei deloc cauta pe net desi eu te-as sfatui sa o scrii tu, fundita?happy

| gabriela1hdbl explică (pentru Dee_Dya_1997):

Pai da..adevarat...dar nu stiu.un model/exemplu.

| corinelluu a răspuns:

Poti scrii o compunere unde ii aduci aminte de toate momentele placute pe care le-ati petrecut impreuna))

| gabriela1hdbl explică (pentru corinelluu):

Pai da dar nu stiu.un model/exemplu

| corinelluu a răspuns (pentru gabriela1hdbl):

De exemplu poti sa te adresezi intru-un mod mai special, ii poti aduce aminte de toate intimplarile fericite din viata voastra))
nu iti pot da un exemplu concret pentru ca nu va stiu, dar sper ca ti-am fost de folos...

| gabriela1hdbl explică (pentru corinelluu):

Mai vreau un model/exemplu