| KillMePlease a întrebat:

Ati citit pana acum o carte sau ati vazut vreun film care sa aiba un personaj care se aseamana cu voi?

29 răspunsuri:
| KillMePlease explică:

Ooo, esti vedetaaa. straight face
Yuhhhuuuuuu straight face

| KillMePlease explică:

Ba, tu esti Uzair cumva? laughing) rolling on the floor
Raspunde numa' cu nu sau da. rolling on the floor)

| KillMePlease explică:

Uita-te-n oglinda acuma, Uzair:
http://i.imgur.com/Pc8ngTD.png
Ce floricica draguutaa =))
1. Uzair iti voi spune, ba
2. Mincinoaso
3. Prea mare deranjul. Descurca-te singur ca asa-i in viata!

| KillMePlease explică:

Nu e ciudat site-ul. E instagram straight face.
Nu e sotul meu ala, ala din poza esti tu. Nu stiai ca esti vedeta pe net? rolling on the floor
Daca te intrebi de unde-l stiu pe ala, de la o colega care nu face altceva decat sa stea pe instagram si normal ca imi arata si mie toti ciudatii care ii dau follow. waiting
Cica,, sotul tau'', am numa' 15 ani, cocostarcule si nu-mi place de Uzair ala...E dubios. rolling on the floor Daca te uiti la profilu' lui (sau ei, Dumnezeu stie) o sa vezi ca are poze cu pistoale (Dumnezeu stie de unde le-o ciordit), e mafeot de mafeot.

| KillMePlease explică:

De unde sa stii? Ti-am zis mai de mult. :-w
http://iconosquare.com/uzairrasool
Asta macar ii din Pakistan si nu ii face nimic, cred... Numa' poate ii trimite-o bomba da' nu bai este. :))

| KillMePlease explică:

Ti-e frica? smug
Si cand ma gandesc ca totul a fost la misto si tie ti-e frica...laughing

| KillMePlease explică:

Tin sa te anunt ca am ore de dupa-amiaza, asa ca acum pot face ce vreau.
tongue Pam Pam

| KamaSutra a răspuns:

Nu-mi aduc amintethinking

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cred ca da thinking

Răspuns utilizator avertizat
| VibeTrix a răspuns:

Da

| MaliciousDeath a răspuns:

E o conditie pe care trebuie sa o indeplineasca intr-o anumita proportie majoritatea cartilor/filmelor pe care le citesc/vad(din placere), deci da.

| Cameliapantiru a răspuns:

Cred ca intr-o masura destul de mare ma regasesc in personajul Sanziana Hangan, din romanul "Arta conversatiei", scris de Ileana Vulpescu. Aceeasi pasiune pentru profesie, aceeasi perseverenta si hotarare in a fi mereu cea mai buna, aceeasi dragoste pentru literatura si cultura formata intr-o familie de intelectuali, aceeasi profunzime a analizei vietii, iubirii, sentimnetelor, datoriei, aceeasi placer de a discuta lucruri interesante si a avea o conversatie de calitate.
Insa, mai sunt multe alte personaje, in care ma regasesc pana la un punct, de fapt, cu aproape toate personajele reusesc sa identific un punct comun(cel putin).
Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. wentworth miller din prison break.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 personaje din filme mai exact:Terminator, Sauron si Darth Vader.Cu ele ma aseman cel mai mult laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TheWalker11 a răspuns:

Patrick Jane din Mentalistul sau Michael din Prison Break laughing.

| Krixxus a răspuns:

Poate doar unele momente din filme...