| Ioana353 a întrebat:

Ati dori vreo data sa aveti toti bani din lume?
si ce ati face cu ei?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ar fi ar merge investiți în medicină!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Da,normal ca i-as vrea.love strucklove struck:X
Dar asta nu o sa se intample prea curand.sad
Cred ca mi-as cumpara o casa imensa si frumoasa,pisina,gradina mare, haine multe, incaltaminte etc. love strucklove strucklove strucklove struck

| push2gl a răspuns:

Mi-as dori sa am cat sa-mi iau o casa si sa-mi intretin familia decent, in rest sanatate si noroc

| Ionutz4821 a răspuns:

Nu as vrea toti banii din lume pentru ca stiti voi''Bani nu aduc fericirea'' intr-un final sa consuma si ce o sa mai faci?))

| nikol a răspuns:

Sincer nu
1 Bani aduc numai necazuri
2mereu va fi certuri pe seama banilor
3Eu ma multumesc cu cat sa pot traii.Chiar daca as avea multi bani sa zicem nu m-as lacomi cum fac altii as ajuta casa de copii si familiile sarace ca stiu cum e sa fii sarac.

| diAAAa a răspuns:

Ias pune pe sarma la uscat

| Chihiro98 a răspuns:

Tot timpul mi-am dorit sa fiu bogata dar nu sa am toti bani din lume, nu as avea nici un prieten ( decat cei care imi vor banii).