| TheScienceElias a întrebat:

Aș dori la 14 ani să mă înscriu la google adsense deoarece cu site-ul meu aș dori să fac niște bani, dar conform datelor trebuie să am mai mult de 18 ani pentru asta. Unii au zis că s-au înscris și că le merge cu data de naștere schimbată. Voi ce părere aveți?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa poti sa ai, poti pune anul de nastere, ca : 1988, 1987, si tot asa descrescator. Sa ai o zi frumoasa.

| VivianneMnt a răspuns:

Poti sa iti schimbi data de nastere, insa e mai sigur daca bagi datele unuia dintre parinti sau a unei persoane care chiar are peste 18 ani, in caz ca vrea cineva vreodata sa verifice

| TheScienceElias explică (pentru VivianneMnt):

Dar ideea e că cardul e pe numele meu...

| TheScienceElias explică:

Bine, dar cardul e pe numele meu... Și acolo se stie cați ani am...

| IustinJustin a răspuns:

Poi daca nu ai 14 ani pe cont, schimbati data. Nu conteaza daca ai 14 in realitate.