| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata plaja topless? Va deranjeaza persoanele care stau sa se bronzeze fara slip(sau sutien in cazul fetelor)?"Nudisti" vs "Textilisti" astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.eu fac intotdeuna, si asta pentru ca mereu uit costumul de baie acasa. laughing

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da..eu am facut topless pana la 5 ani big grin...sti cum intorceau baietii capu` dupa mine?laughing

| Flav a răspuns:

Si eu fac topless. De la slip in sus. laughing Nu ma deranjeaza de moment ce-s plaje amenajate pentru asa cevawinking

| Flav a răspuns:

Ursulika, nu ne trimiti si noua o poza? big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ma deranjaza aceste persoane happyE treaba lor ce fac big grin
Eu una nu am facut.Decat pe la 5-6 anisori laughing

| Barajag a răspuns:

Nu vad nimic rau in a face plaja topless, am facut chiar pe plaja din Benicasim in Spania, asa ca lasati rusinea deopartebig grin

| inna a răspuns:

N-am nici o problema cu nudistii... dar nu as merge la nudisti laughing

| Dara a răspuns:

Am facut plaja topless, inainte sa am fetita. La nudisti nu am fost niciodata, dar nu ma deranjeaza, fiecare e liber sa faca ce doreste.

| nellyneliana a răspuns:

Intotdeauna am facut numai topless, deci nu ma deranjeaza...la nudisti nu am fost niciodata, dar vreau sa ma duc asa de curiozitate sa vad cum e...big grinhee hee

| Yly a răspuns:

Nu am facut topless. dar nu am nimic impotriva. poate incep de acu sa fac toplesslaughing

| madie a răspuns:

Am facut topless, si am facut pentru mine nu pentru altii! Era problema lor daca intorceau capul sau nu, desi totusi, daca vii la mare mai bine-ti faci antrenament olfactiv de acasa sa nu te uiti ca rata la racheta!

| romina_7963 a răspuns:

Fiecare face ce vrea... e democratie nu? laughing Eu nu obisnuiesc sa fac topless dar nici nu ma deranjeaza cei care fac lucrul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă ești frumoasă și sâni frumoși, nu văd nimic rău în a face topless.
Ce este frumos și lui Dumnezeu îi place.
Și eu le admir pe fetele care sunt întradevăr frumoase.
Jos pălăria.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut plaja chiar si fara slip... La Mamaia... Dar aveam 7 - 8 ani, era inainte de revolutie laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand eram mic (pe timpul lui Ceausescu) am facut si eu plaja fara slip :-)
Eram in tabara la Navodari dupa ce terminasem clasa I...
Asa era moda atunci la copii mai mici - cica asa era mai sanatos...
Tin minte ca eram foarte rusinos, si cred ca asa as fi si in ziua de azi, deci nu cred ca am sa fac vreodata nudism...