| Dorotheea21 a întrebat:

Ati fost schimbati de forumul asta?
Sunteti mai buni, mai nebuni, mai deschisi, mai informati, mai~ cum?
Uitandu'va in urma, cum priviti lunile si anii pe care unii dintre voi i-ati petrecut aici?

73 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Daca vrei si simti nevoia sa ai pe cineva alaturi poti sa imi spui, nume de cod Romeo fantasticul 0368005473 sunama si sunt doar al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai putin toleranta la prostie si narcisism

| aumih16 a răspuns:

Eh! nu stiu cat de mult s-au schimbat oamenii pe site-ul asta! oricum mie imi place sa ajut oamenii cu raspunsurile pe care incerc sa le dau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in rau. Desi sa dau vina doar pe TPU pentru tot ce am devenit in astia 5 ani ar fi cam mult.

Mizerabili. Am plecat mai defect decat eram cand am intrat prima data, iar acum nu am cont de mult timp si simt cum incep sa ma umplu din nou de murdaria de care am incercat sa scap.

Trebuie sa plec de aici.

| Dorotheea21 explică (pentru anonim_4396):

Este pacat ca nu te poti detasa mental de unele lucruri care se intampla pe forum, dar poti sa ii blochezi pe anormali, sa nu mai vezi nebunia din randurile lor.
Nu te judec, nu am de unde sa stiu daca esti mai coleric sau daca bunul simt este mai puternic decat puterea de detasare.
Multumesc pentru raspuns.

| RoCkKiD a răspuns:

Absolut deloc. happy

| Dorotheea21 explică (pentru RoCkKiD):

Nu recunosti ca ai devenit mai zambaret!hee hee

| RoCkKiD a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu prea, chiar incerc sa ma abtin dar uneori scapa niste sarcasm.

| UnderPressure a răspuns:

Ești frumoasă și fină de mor.
Să nu te schimbe nimic.

| Dorotheea21 explică (pentru UnderPressure):

Ce ai? happy
E de la ruj, ca din noiembrie nu m'ai vazut asa.

| UnderPressure a răspuns (pentru Dorotheea21):

Sigur de la ruj e! tongue
Nebuna ce are cu tine?
M-am uitat pe contul ei și are niște întrebări și răspunsuri de clasa a patra cu retard sever.
De ce nu ai făcut-o să plângă?

| Dorotheea21 explică (pentru UnderPressure):

Nu am mai apucat.
Trimite'mi un mesaj cu niste filme.
NU Las Fierbinti!hee hee

| chuckmanson a răspuns:

Nici nu știu de ce m-am decis sa intru din nou pe forumul asta.