| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata in vizita la cineva si ati vazut ca la baie acesta/aceasta nu are colac de toaleta deloc?

12 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Eu stiu ca orice vas de toaletă are încorporat colac și capac, pe lângă alte accesorii.
Poate că mai există sate unde oamenii mai au in fundul curtii, latrină (closet fara canalizare). Poate...
Nu stiu nici daca wc-uri turcesti mai există, fiindca oamenii s-au modernizat.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Deci tu mereu te asezi doar cu colacul pus peste vas?

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca orice om normal! big grin

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Si cati ani ai? Eu credeam ca ala e doar pentru copii, iar adultii stau fara.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cati ani ai tu! Dar eu am toate țiglele pe casă.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

laughing
Si oare toata lumea curata toaleta dupa utilizare cu peria? Tu asa faci?
Eu mereu nu aveam perie acasa si credeam ca trebuie sa dau cu mana. Si asa dadeam.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, toată lumea o face. Trebuie să lași curat in urma ta, la fel cum iti speli si lenjeria intimă, după ce o porți, si farfuria, dupa ce mănânci etc
Sau tu le speli o dată pe an?!

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Nu laughing
Doar ca credeam ca se face cu mana, nu cu peria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Mi s-a întâmplat o singură dată. Menționez că mi-a fost rece.

Morala: de la mic la mare, puneți-vă colac la toaletă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Serios? Deci persoana aia statea fara oare?
Mai detaliaza-mi ca-s curios laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai, nu te entuziasma laughing
A fost o chestie temporară. Voia colac mov, să se asorteze cu faianța, și nu a găsit atunci. Dar da, în perioada aia a stat fără colac. E vorba despre o tușică fashion de a mea. Ține la astfel de detalii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti dau mesaj in privat laughing