| MorcovMajestic a întrebat:

Ati mai auzit de ideea asta ca ti se poate stramba buza de la fumat tigari? De la felul in care tii tigara in gura?

3 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu numai, ci poți face și cancer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fumezi, o faci pe raspunderea ta. E simplu, dar dupa sa nu te auzim ca vai sunt bolnav/bolnava...ca nu ne va pasa!

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Niciodată nu am auzit așa ceva.

Da știu sigur cu argumente și dovezi 10000000%%%%% ca orice fel de țigări și orice fel de tutun și orice fel de vape cauzează cancer 10000%%%%% și nu numai... enorm de multe probleme de sănătate.