| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ati observat aici pe site persoane care se potrivesc si ar trebui sa formeze un cuplu laughing big grin?

72 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tu da?! Crezi ca daca unii stiu sa scrie corect si poate au si simtul umorului, se si pot potrivi in viata reala cu altii similari?!
De la fizic, maniere, cultura, obiceiuri, fumat, stilul sexual si multe altele, pana la o "potriveala" reala, eu zic ca e o cale foarte lunga, dar nu contest, viata e plina de surprize de tot felul!

| mihai69 a răspuns:

Ray cu anamaria50000000...

| Drimmero a răspuns:

Care sunt cuplurile totusi?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Iar o sa te enervez, imi placea mult cum te ( iubeai ) cu flory, o mai ti minte?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu am avut niciodata treaba cu ea, dar nu am mai vazut-o de 2 ani cel putin.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Se tot plangea ca i este cald asa ca imparte celula cu un peste

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Si-a gasit fraierul care sa o scoata peste tot unde vrea. Daca si una care spune ca o femeie e tinuta aproape cu vacante si bijuterii (desigur ca nu se considera pitipoanca, doamne feri!) gaseste pe unu, nu mai am pretentii la altii sa isi gaseasca "jumatatea".

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cat hate a putut lua fata asta aici pe site.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Las ca si merita, si daca stai si te gandesti ca cateodata i luam aparea dar s-a dovedit a fi o tiganca prin comportament, recent am mai patit cu o tiganca la fel mai e inca o mucoasa tiganca pe aici care ma jigneste, e plina tara asta de tigani si de romani tiganiti

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Eu o scoatem pe centura sa fac bani, ce sa faci fraieri sunt peste tot, bravo ei, aia cu asa zis meningita era gravida si avea 13 ani wow

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Era virgina. Varianta mai batrana a lui caste. alta care credea ca e mare comoara sa fii o frustrata prapadita.Dar totusi si-a gasit fraier. ce sa zic, bravo ei!

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Era virgina in urechi sau o tragea si pe nas cand facea sex oral?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

De la ce pornise cearta cu ea? Nu mai stiu

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Eram gelosi pe voi doi

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuie sa fii rau domne. Era virgina tipa. La ce frustrari avea la 24 ani ai ei pe vremea aia, alea provin de la lipsa de ceva, nu de la prea mult ceva.

| Freya1 a răspuns:

Bine ca eu nu ma potrivesc cu nimeni si cred ca multi de aici nu prea au cum sa se potrivească intre ei pentru ca nu e suficient sa raspunda la fel la o intrebare ca sa fie suflete pereche.

| Endoryus a răspuns (pentru Freya1):

Voi luati prea in serios intrebare. Chiar nu stiti de gluma.

| Freya1 a răspuns (pentru Endoryus):

Stiu de glumă si nu iau in serios nimic, am doar o zi proasta.
tongue

| Endoryus a răspuns (pentru Freya1):

Toata lumea le are. De fapt, nu s-ar roti planeta fara drama

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Noi macar nu ne-am plictisi daca am fi impreuna, ne-am ciocni ca oule de paste toata viata

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da clar.Eu is încăpățânta si orgolioasa si nici tu nu te lasi, ne-am bate laughing

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Plato sa il avem ca vecin si nevasta lui caste si facem razboi mondial

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

laughing

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pff, ne stricati fengshui-ul.
Dupa mai vii si sa dormi la noi, cand te scoate la aer naty. laughing

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Man dupa cearta urmeaza sa facem dragoste, cutremurul din 77 este o gluma vom cutemura universul

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Aha, am inteles acum.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Tu cu caste nimic, trist, daca vreti va invatam noi

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Numai idei de swinging ai. laughing

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Iauzi mai ceva de cat cutremurul? laughing

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Trag la fiare naty zi si noapte, mi-am cumparat un avion sa fac genoflexiuni cu el

| RainmakerX a răspuns:

Ne facem categorie de cuplari laughing
Caste cu Hecate, alb cu negru rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

De ce am impresia ca eu sunt negru?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu negru aș alege în locul tău laughing
Îmi place nonculoarea asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Si mie

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Plato și caste stăteau într-un copac love struck

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

N-o pot insela pe Hecate, scuze.

| RoCkKiD a răspuns (pentru supadeceapa):

Daca ar si ramane acolo (fara internet) ar fi ideal.

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

3somewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Cu ce-am greșit sa fiu torturata in asa hal?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Tu cu caste 100%, asteptam nunta

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Da' te bagi cavaler de onoare?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Daca se intampla minunea asta devin crestin

| Plato a răspuns:

Dap, l-as combina pe Ray cu SilentRain.
Pot sa-si puna si contul la comun, sa-si zica SilentRayn.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

rolling on the floor rolling on the floor buna gluma

| SilentRain a răspuns (pentru Plato):

Sfânta Macaroan, nici nu îmi pot imagina o asemenea catastrofa

Uite cum mi-ai stricat tu mie frumosul meu nume, acum nu îmi mai place thinking

| Endoryus a răspuns (pentru Plato):

Ai nimerit calumea nu gluma laughing

| Raven a răspuns (pentru SilentRain):

Schimbă-l în Waterfall

| SilentRain a răspuns (pentru Raven):

E interesant, dar nu mă regăsesc în el, dar mersi oricum

| Raven a răspuns (pentru SilentRain):

Era o glumă, fiindcă o cascadă e opusul unei ploi tăcute big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Raven):

Am îmbătrânit și eu, nici glumele nu le mai prind

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Sper ca nu te superi, cred ca tu te potrivesti cu Hecate

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Sunt convins ca Hecate mi-e fidelă.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Man nici 0, 1% nu va potriviti

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Din cate se lauda ii plac brunetii cu ochii verzi. Sunt saten cu ochi albastri asa ca teapa laughing

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Ca caracter va potriviți 100%, te poți vopsi brunet și asa culoarea parului se pierde in timp, cu ochii exista lentile, dacă o sa faceți in copil sunt curios ce culoare o sa aibă

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Nu m-as schimba pentru nimeni, nici ceva banal ca parul. Oricum, amuzant esti laughing. Daca din 2 albi iese un copil negru e clar ca ea s-a dus cu sorcova

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Ben si Angela Ihegboro sunt un cuplu britanic de culoare. Cei doi sunt de origine nigeriana. Au fost uluiti cand au aflat ca cel de al treilea copil al lor, o fetita, s-a nascut complet alba, cu parul blond si ochi albastri. Mama a fost supusa unui test ADN, care a dovedit ca micutul este, dincolo de orice banuiala, copilul cuplului. Testele suplimentare au aratat ca micuta nu este albinos. Copila a fost numita Nmachi, adica "frumusetea lui Dumnezeu".

http://www.ziare.com/......to-1047612

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Poate nici o potrivire atat de marcanta nu e sanatoasa intr-o relatie, poate vegetariana ar fi buna https://www.tpu.ro/utilizator/pzyz

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Raman la ideea mea.Te laudai ca vezi House. Minte un cuplu ca ea a ramas insarcinata din flori dar pe naiba, e s-a culcat cu altul in timp ce logodnicul era la munca. Tar""

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Mai bine mor singur decat cu specimenul ala. Lasa glumele proaste

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Proasta putea muri pentru ca a mintit ca nu a avut o aventura, nu mi-a placut de asistenta cica era o persoana groaznica ca nu o mai vrea dupa ce la inselat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Miracolele exista!

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, in cartile pentru copii. De fapt si in una pentru adulti.

| Jonas94 a răspuns (pentru Plato):

Sau cu caste laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cativa.
Black and White.Contrariile se potrivesc cel mai bine.

| GirlOnline81 a răspuns:

Cine cu cine s-a cuplat pana la urma?
laughing

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Tu cu cine ai vrea?

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Cu cine as vrea sa te vad?

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Cu fata cu care as vrea nimeni nu stie doar sufletul din mine laughing

| Horus35 a răspuns:

A fost acum ceva timp o fata care a pus o întrebare foooarte diferită de ceea ce găsești de obicei pe TPU. S-ar fi potrivit bine cu Plato, așa, pe toate planurile... xD