| dropfool a întrebat:

Credeti ca aceste doua persoane se potrivesc ca si cuplu?

https://i.imgur.com/L73JMnu.jpg
https://i.imgur.com/rSKLtr1.jpg

Nu vi se pare ca el pare genul care si-ar bate joc de ea si ar insela-o cu alte fete? Sau ca e prea mare pentru ea?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu care esti din cele doua poze? Nu vezi caracterul cuiva dintr-o poza.

| dropfool explică (pentru darrio2007):

In niciuna. Imi place foarte mult de fata din poza si consider ca el nu o merita.

| darrio2007 a răspuns (pentru dropfool):

Esti gelos nu ca el nu ar merita-o.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dupa fete, se potrivesc.
El nu cred ca inseala, cu fata aia.
Si nici mare nu mi se pare.

| SilentRain a răspuns:

Cum naiba să îmi dau seama după poze?

| dropfool explică (pentru SilentRain):

O impresie la prima vedere, ceva tot transmite fiecare.

| Holiday a răspuns:

Orice parere ne-am da, e una subiectiva. Din punctul meu de vedere, le-ar sta bine impreuna. In rest, cine de cine isi bate joc, sau daca se va intampla asta, n-aveam de unde sti.

| mentholinks a răspuns:

Chiar ca esti obsedat. Macar fata aia stie sentimentele tale pentru ea. Nu stiu de tipul ala dar tu pari genul care ar fi in stare sa o bata pe biata fata.

| syd a răspuns:

­­­­http://tpu.ro/go-to-answer/16833684/
ti s-a raspuns aici. ar trebui intai sa realizezi ca modul in care te comporti e complet penibil, mai ales faptul ca faci doxxing. iei toata situatia prea in serios si nu ar trebui.

ea pare o average tumblrgirl – astea de obicei sunt pline de complexe, lucru de care te poti folosi usor. el pare un average pseudointellectual memeboy, care de asemenea nu reprezinta mai nimic special. poti sa intervii foarte usor intr-o legatura de genul (legatura despre care, pe langa ca e la distanta, ceea ce din start inseamna stabilitate spre nula, nici macar nu stii daca exista sau nu), atata timp cat ii oferi ceva mai interesant decat el, ceea ce, repet, nu e deloc greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca e ok sa pui poze de-ale ei aici, fara acordul ei, si mai ales profilul Facebook din celalalt post happy