| nevermatch a întrebat:

Ati observat ca oamenii sunt mai rai de Craciun decat sunt in restul anului?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Romani nu sunt rai sunt doar indiferenți, nepăsători și primitivi în gândire și acționează doar din instinct, nu au auto control

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doar pe TPU am observat antisociali mai irascibili decat pana acum.
Oamenii care ies din case sunt ok, doar grabiti.

| Drimmero a răspuns:

Oamenii sunt rai in general, imi e sila de societatea asta, nu de toata, fac slalom pana gasesc ce trebuie.

Craciun fericit, multa sanatate sa ai si bucurii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rolling on the floor sincer cu mine au fost mai buni. Anul trecut plecam in Franta in ziua de Craciun. Si am mers din Cluj pana la Bucuresti in noaptea de 24 spre 25. Am ajuns cu un sfert de ora inainte sa decoleze avionul. In mod normal portile ar fi trebuit sa fie inchise, dar m-au asteptat...
Mai zi atunci ca oamenii-s rai happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca nu e nimic de felul asta de observat.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu este chiar așa în toate cazurile. Dar unde există oameni de genul e clar că există și lipsă de control psihic, lipsă de bunăstare față de familie/prieteni și o permanentă stare de suferință interioară.

| Cheo0S a răspuns:

Exagerezi.