| anonim_4396 a întrebat:

Ați observat câți ciudați există pe acest site?
De fiecare dată cînd revin cu un nou cont (am avut mai multe de-a lungul timpului, o veterană aș putea spune : ) doar că am luat adesea pauze lungi in care fie îmi ștergeam contul fie nu intram ) observ... tot mai mulți ciudați.
Ce sa întâmplat?
Voi ați dat de ei / peste ei?
În privat PM, în special?
Care a fost cea mai ciudată interacțiune cu un ciudat? laughing Cum ați reacționat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Și ciudați și cel mai probabil și cu probleme psihice unii dintre ei.

Am dat de un specimen de genul. E genul de individ fără viață socială care repetă aceleași chestii pe aici, scrie eseuri de pagini în care repetă la nesfârșit aceleași aberații, majoritatea eronate și fără să le fi experimentat el pe propria piele în viața reală.

Cum am reacționat? Mă amuza de fiecare dată când îi citeam vreun răspuns aberant, rupt de realitate. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Numele? happy
Sunt curioasa happy, în plus e posibil cred să ghicesc numele utilizatorului - incepe cumva cu R?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cam pe aproape. Sunt amici, văd că se înțeleg de minune.
R. afirmă despre femei că sunt materialiste și egoiste, deoarece, după spusele lui, toate l-au refuzat. laughing
M. afirmă că absolut toate femeile vor bărbați Alpha, cu figură fioroasă, asta deoarece, tot după spusele lui, femeile l-au refuzat pentru că are figură feminină și că nu e în stare să facă amor.

| Yparisa a răspuns (pentru anonim_4396):

Se refera la Mosotti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Unii nici măcar nu intră în categoria ' ciudați ' ci direct în cea de extratereștri.
Sau au evadat de la ospiciu, adică se renova gardul de la spitalul de nebuni și, din neatenția zilierilor ( nu-i plătit Dorel să întoarcă nebunii înapoi laughing, multi au trecut frontiera și au scăpat fugind prin gard laughing
Parcă ți-e și milă să le spui unora să se întoarcă laughing

| anonim_4396 explică (pentru Yparisa):

Observasem și eu că e nițel misogin dar credem că e băiat de treabă.
În fine, nu știam ce probleme are

128 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ciudati ar fi aia care injura si critica fara rost pe altii

| RAY a răspuns:

R. afirmă despre femei că sunt materialiste și egoiste, deoarece, după spusele lui, toate l-au refuzat.
Nu e adevarat, din contra am spus chiar ieri ca frusrati care nu atrag sexul opus spun ca alea sunt materialiste, deci numai mintiti, am afirmat si ca doar pe bani pai avea o fata frumoasa daca esti urat, numai mintiti https://www.tpu.ro/......intalniri/

M. afirmă că absolut toate femeile vor bărbați Alpha, cu figură fioroasă, asta deoarece, tot după spusele lui, femeile l-au refuzat pentru că are figură feminină și că nu e în stare să facă amor.

sunt absolut de acord, chiar si tu rozzen ai spus ca preferi un barbat frumos, ti am si demonstrat cand ai afirmat asta

| Mosotti a răspuns:

Eu am dat de trei useri ciudati, dar al treilea am uitat cum se numea:

1 - Wizzard parca, care insulta fara motiv public, nu ii zicea cineva ceva urat si el insulta.
2 - TheBloodyHound care ma insulta repetat, la inceput a vb okey pe tema avorturi, eu eram pro avort, el contra.
A inceput sa ma insulte.

Cum am reactionat? Dat mail la admin si raportat, problema rezolvata cel putin cu Bloody.
Ce mi se parea f ciudat era ca desi adminul l-a avertizat de n ori, el tot ma insulta aiurea, pana i s-a sters contul.
Cu wizzard nu stiu ce s-a facut.

Al treilea care nu stiu cum se numea, deschisese o intrebare "Sa ma culc sau sa nu ma culc?", ceva de genul
Ce intrebare e asta?!

Si mai era un user care facea misto pe aici, multi au zis ca ar avea pile la admin cum ca nu s-au luat masuri, desi s-a tot raportat. Si ala se poarta aiurea cu multi fara motiv.
L-am raportat si eu pe mail.

| MotanulAlbastru a răspuns (pentru Mosotti):

Bloody are nickname-ul NapalmBurn acum. Dar cred că l-ai observat oricum, că în afară de păreri limitate despre avorturi și transexuali, nu știe altceva.

| Mosotti a răspuns (pentru MotanulAlbastru):

Nu l-am observat pe bloody, ca daca nu a mai insultat, nu imi dau seama ca e el.
Ciudat era doar ca insulta, in rest aia e, fiecare cu opiniile lui.

| MotanulAlbastru a răspuns (pentru Mosotti):

E un frustrat, nu ești singurul pe care-l hărțuia. Acum e ocupat să se țină ca un cățel după hecate, de aia nu mai are treabă cu tine.

| Mosotti a răspuns (pentru MotanulAlbastru):

Nu stiu ce e, dar asa a facut, m-a uimit ca a persistat si mai tare dupa avertismentul adminului, prima data i-a stres mesajele, dar apoi, aia e.
Si asta era de paste 2020 sau 2021.
A avut timp sa continue o saptamana, ca adminul nu vazuse mesajele mele. Ca eu nu i-am intors insultele, am facut ce trebuie.

Nu mai are treaba cu mine, ca si-o ia din nou, altfel ar fi avut cred.
Unora le pasa de nr de postari, de funde, de calificative si nu vor sa piarda userul chiar daca vine cu altul totusi.

Dar 95 % din useri sunt okey aici totusi, chiar daca ne contram sau nu suntem de acord unul cu altul uneori.

| anonim_4396 explică (pentru MotanulAlbastru):

Cine e hecate?

| Mosotti a răspuns:

Pai de ce nu zici ca e vb de mine ca zic de barbati alfa, ca nu e problema. Te amuza aiurea, ca am zis adevaru.

Cu repetatul, de multe ori 5 initiatori care pun intrebari asemanatoare, nu stiu unii de altii.
Ptr fiecare din ei, este prima data cand zici, pentru el nu te repeti.
Ala nu stie ca ai mai scris asta. Ca daca stia nu mai deschidea intrebare, sau nu stie ce au scris si altii la cealalta intrebare a atuia care semana.

Ca tu te uiti la f multe intrebari logic ca ti se pare repetare, ca vezi ca de 5 ori am zis cam acelasi lucru. Ai dreptate dar pentru tine.

O sa zici ca am scris mult, pai cine are ce scrie are..cine n-are..nu vreau sa zic ce inseamna.
Nu ma face sa dau dovezi ca tu scrii mai mult ca mine, ca te faci de ras. Ai intrebari asa, si raspunsuri.
Te-am intrebat de 2-3-4 ori de ce zici de mine cand si tu faci la fel, nu mi-ai raspuns la asta.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Mai ieși omule afară din casă și trăiește-ți viața în real în mod practic, nu doar teoretic.

Nu e nevoie ca un om să scrie un eseu de pagină ca să spună ce are de zis, când poate reduce totul într-un enunț în care să spună doar esențialul.

Noi ceilalți avem și job-uri, familii de întreținut, nu stăm 24 din 24 ca alții pe forumuri, scriind bălării a câte două pagini. Noi avem și viață socială spre deosebire de alții care nu au fost in stare de nimic, nu au fost capabili să-și întemeieze o familie, să muncească, să-și ajute părinții, ci s-au retras în bula lor, între 4 pereții filosofând și visând la lumi ce nu există, frustrați fiind de propria existență.
Trist dar adevărat.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu de ce scrii mai mult ca mine? Raspunde la asta. De ce nu zici esentialul intr-un rand?
Vrei sa atasez aici dovezi ca scrii o pagina intreaga?

Ia uite ca ai scris cat mine acum.

De ce vorbesti aici daca zici tu ca ai asa viata sociala?
Ca esti f activa aici se pare.

Ia hai sa atasez sa vada toata lumea. Ma fortezi. okey.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Esențialul: fă-ți o viață și lasă copilăriile astea.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia zi tu la lume aici, daca tu ai viata sociala de ce scrii mai multe ca mine :

Ia uitati oameni buni aici (nu e ceva personal, deci pot da privatul):

https://ibb.co/b759wWb
https://ibb.co/fSzvC1h

Si nu doar odata scria asa! Mi-a scris de mai multe ori, daca caut, gasesc ca am pastrat mesajele.
Pai nu ai draga job, familie de intretinut? Cum de ai timp sa scrii asa? De ce nu scrii scurt sa spui doar esentialul.

Tu de ce ai scris o pagina ca sa zici ce ai de zis?
Am mesaje de la tine si de la 2 noaptea, nu doarme un om cu fam si copii la ora aia?! La 1 noaptea, etc.
Nu e problema, dar nu zi de mine!

Ai pe dracu viata sociala, nici prieten n-ai, stiu f bine cine esti si ce usere ai avut (degeaba zici de dovezi ca nu tine, stiu bine cine ai fost).
Useru ala l-ai avut pana acu cateva zile, e acelasi subiect cu ce intrebari ai pus aici.

Hai sa te vad ce zici, zici de mine.
Ca acum vad toti.
Eu scriu ca am ce scrie.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Eu îți înțeleg frustrările pe care le proiectezi asupra altora, care sunt de fapt ale tale, dar să faci acuzații nefondate e de foarte prost gust.

"Ai pe dracu viata sociala, nici prieten n-ai, stiu f bine cine esti si ce usere ai avut (degeaba zici de dovezi ca nu tine, stiu bine cine ai fost).
Useru ala l-ai avut pana acu cateva zile, e acelasi subiect cu ce intrebari ai pus aici."

Aici glumești sau delirezi? laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa alea, tu zi de ce zici de mine ca scriu, cand tu faci la fel sau scrii chiar mai mult.
Ca de acolo a pornit treaba.
Si mai sunt aici care scriu mai mult, dar eu citesc, nu ma supara ca scrie, sa vad ce zice omul ala, si de multe ori zice okey ce zice, nu ma deranjeaza ca scrie mult daca are ce zice.
Chiar daca nu zice bine, dar nu e problema, ca de multe ori zice bine.

Altul (nici aici nu e nimic personal deci pot da):

https://ibb.co/tcdHY4N

Nu ai fost deloc ciudata, doar ca zici de altii cand si tu faci la fel, dar repet, nu am zis ca ai facut rau, dar tu zici de mine ca am facut rau ca scriu mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Vezi că e însorit afară, adie puțin vântul, sunt vreo 26 de grade.

| MotanulAlbastru a răspuns (pentru anonim_4396):

Si totuși ești aici.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ciudati? Neaaaah. Ma simt ca acasa aici! P.S. Unii zic despre mine ca as fi ciudat. De fapt ei sunt aia. tongue
P.S. 2 Lasati site-ul asta, sa vedeti ce de-a ciudati sunt printre noi, de toate virstele. Fiind eu insumi la o varsta mijlocie (deh, la 42 te poti simti inca tinar, dar societatea deja te cam eticheteaza ca mosneag din ce in ce mai mult), ma uit in jur si ma gindesc cum mama naibii au ajuns unii la 50-60-70 de ani si efectiv sunt degeaba - de multe ori le lipsesc niste notiuni elementare de logica si bun-simt. Legat de ciudatii astia mai tinerei, well, am auzit una-alta, dar ce sa ii faci. Online fiecare tacanit isi poate face de cap. Mai bine sa se ia de tine aici ciudatii decat pe o strada pustie in miez de noapte... bine, nici ziua daca s-ar lua de tine nu prea te-ar ajuta lumea, dar am adaugat noaptea si strada pustie ca elemente clasice in scenariul asta.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Problema e, că ciudații de aici există și în realitate...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar majoritatea refuleaza in online si sunt mielusei in viata reala.

| Slovcehov a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Acum 20 ore | Mosotti a răspuns (pentru RAY):
Nu te determina sa faci ce fac aia

Gresesti. Mama e medic, o gramada de persoane ii ajung la urgente incercand chestii bdsm ce au vazut prin filme. Din ce in ce mai multe in ultimii ani. Cu rupturi anale inconstiente de la strans de gat, toate prostiile le incearca

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Slovcehov):

Pai da, ca nu ii duce capul sa citeasca si despre CUM poti sa faci chestiile alea si sa fie safe... puii mei. Citi romani se pling ca nu stiu ce electrocasnic se strica sau nu merge ca lumea pentru ca nu au binevoit sa citeasca instructiunile de instalare/mentenanta? De ce ar fi altfel cu chestiile astea?

| Slovcehov a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Pai normal, dar e eu zic ca e gresit sa creada Mosotti ca oamenii nu incearca sa imite ce vad.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu poti stii concret!

Unii sunt țăcăniți si in online... si in offline!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur, dar majoritatea celor care se manifesta agresiv in online sunt relativ calmi offline.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Asta... nu se poate stii / determina cu certitudine!

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Https://youtu.be/sb8yPEoXNuw

https://youtu.be/B1ULX-8DwiA

Ma intreb, dupa Asta - oare cati dintre cei de Aici laughing, " dubioşii ", cum imi place mie sa le spun happy - au buncare in pamant, sau pivnite/ beciuri ascunse de ochii lumii? Cati, oare fac reviews la " ustensile " pe care le-au folosit pe propria piele?
Bine, Nu pe propia piele? laughing ( scuze, umor negru in program laughing happy ).

| Fatamuntilor a răspuns:

Am vazut mai de mult postarea ta.Din diferite motive aman sa raspund
Imi trebuie un lighean de floricele ca sa citesc tot...
Pai cel mai ciudat pentru mine; anonimull.I-am zis ca e frustat caa pus pre mult patos intr-o postare.Si m-a pus pe lista de ignorati! Din cand in cand isi actuaiza si publica lista de useri ignorati, ajunsese la vreo 200. l-am urmarit pana a fost averizat. Apoi si-a facut alt cont (stii tu care) si a tranferat lista pe noul cont.i nceput sa dediteze prostii, eu il dadeam de gol,, el stergea sau edita.Si asta il enerva.
la un moment dat a spus ca din vina mea ignora alte persoane ca nu o poate face cu mine ca deja ma ignorase.
'''''''
In urma cu 5-6 ani poate chiar mai devreme era una Conqi sau ceva de genul care isi facea mereu conturi si mereu erau suspendate, ajunsese la veo 10
.
Cea mai ciudata intrebare pe care am citit-o a fost pus-a de un tip, dca isi poate pune prezervativul de acasa pentru o partida de amor in alta parte.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Pregateste ligheanul cu floricele! :)
( sau alege varianta scurta, citeste DOAR RASPUNSURILE MELE SI ALE "utilizatorului Problema"!

Asta, doar ca sa vezi pana la urma DOVEZI(LE) -(unele, dintre ele!) DE CARE TI-AM VORBIT!

Anonimull e un MISOGIN, INCAPABIL DE A-SI FACE O RELATIE IN MEDIUL OFFLINE!
De aici, FRUSTRARILE LUI!
In plus, daca intr-adevar Anonimull are " mai multe personalitati" - cum am afirmat Aici!
https://www.tpu.ro/totul-despre-tpu/a-venit-timpul-pentru-userul-anului/

...atunci, e CLAR ca lumina zilei! ca tipul ne raspunde de pe o alta Planeta! Fiecare cu planeta lui! : )) ( in cazul lui, cred sincer ca e grav!, cred ca e vorba de scrizofrenie! ).

Cine stie ce rahatel a apelat la capul lui cand a pus intrebarea!

Ar trebui ca accesarea site-ului sa fie posibila doar cu un act cu mentiunea APT de la Psihiatrie! Sa vezi atunci cati AR DISPAREA!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Inca ceva: si Ted Bundy avea " comportamentul lui specific"! Aparte, de ceea ce poate fi considerat NORMAL!
DAR, SPRE DEOSEBIRE laughing DE Anonimull, ( laughing ), Ted era Inteligent, Frumos & şarmant!
Deci... laughing

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Cineva mi-a sters postarile! :) ( sau, cel putin - mi le-a raportat! :) )
Sa-i fie de bine! :)

Sper, ca nu te supara ca repun aici conversatia stearsa! ( copy paste din sectiunea Postari sterse de admin :)

Eu am impresia ca e tipul asta, REANCARNAT!

https://youtube.com/playlist?list=PLfpSgge9rxHAw5x89z8QS8s11GhnWt2ZE

Raducu Felipe aka Freaky boy aka Cassiano del Mar aka cerecece :))
Aka

https://www.tpu.ro/......si-s-ar_2/

( vezi replay-uri, o sa dai de un nume interesant - FilipEugene :-? )
apoi o Adevarata " gaura de sarpe " :
- Yandre
-Morbid
-Clint
-Cheo0S
-Schizotix
-Daniel_Iulian_1980
https://www.tpu.ro/utilizator/abnpdc/intrebari/
-ZenodinCitium :-? ( asta nu pot stii / confirma 100% sigur! )
- Anonimull aka. qweasz, mai nou ETC... mai cauta tu! ( eu pot doar sa-ti confirm care stiu sigur/ banuiesc, cu dovezi! ca sunt ale lui! )

Citeste TOT! de Aici, si o sa-ti dai seama de ce vorbesc :

https://www.tpu.ro/......-a-lungul/

Daca vrei, pot sa iti trimit si cateva capturi de ecran sau imagini imgur cu mesaje interesante!

**

La ce te referi prin " notezi "?!

NU EU SUNT OBSEDATA! :)
:))

" Astia din comunitatea TPU, unii dintre voi aveti ceva aparte, ba mai mult ma uimeste gradul de interes de care dati dovada cand vine vorba de tot felul de useri, n-aveti ceva mai bun de facut acum pe bune? "

De fapt, tipul asta, cu o mie una personalitati, toate una mai sarita de pe fix ca cealalta, ma aborda si ma abordeaza mereu - SURPRIZA, IN PRIVAT! ( am dovezi! )

" E creepy si mi se pare chiar morbid ca exista astfel de stalkeri, esti bolnav? laughing Fara gluma, esti bolnav? Stii toti utilizatorii de pe platforma si detalii despre ei, WTF."

De fapt, e un fel de enşpe' in unu! ( Nu doi in unu, ca la celebra promptie! :)) ) - dacă intelegi ce vreau sa zic...
CI 100 PERSONALITATI SCHIZOIDE, INTR-UN SINGUR UTILIZATOR, DE PE TOT 100 + CONTURI!

De fapt, ceea ce mi se pare mie Absolut & cu adevarat creepy este faptul ca tipul continuua sa-si faca neancetat conturi noi pe toate retelele sociale posibile, sa stalkuiasca femei, sa fie extrem de misogin si limitat si sa aiba fantezii legate de : vasele de toaleta, a i se urina ( scuze de expresie, dar e fantezia tipului! ) o fata pe fata lui, a face sex cu o minora DE DOAR 6 ani, el avand 25!, A FACE SEX CU ANIMALELE! ( a FACUT 'ceva' cu o inaripata!- AM DOVEZI! ), a aborda & ameninta copilele & femeile care pur si simplu trec pe strada / exista! sau pe cele din online! Gen... EU! ( AM DOVEZI! ) - Unele, TI LE POT TRIMITE, DACA DORESTI!
Ca tot ziceai de morbid...

Uite, doar o MICA, DOVADA!

https://www.tpu.ro/......-a-lungul/

Citeste TOT! SI VEI VEDEA SINGUR/A!

BAA, fa-ti o viata.

Fa-ti tu una!;)

**

Ai si dreptate! DAR NEBUNII DIN ONLINE, EXISTA SI IN REAL! Aici, e problema! Din online, se pot muta ( cu tot cu fanteziile lor! ), in offline!
TREBUIE "AJUTATI" SAU AJUTATI! ( DACA CHIAR VOR! ) IN ONLINE! PT A PROTEJA OFFLINE-UL! DACA INTELEGI?!
De la sfaturi utile, AJUTOR!, la amenintari! ( care pot fi puse 100% in practica in mediul offline!, DACA FAC, SAU INTENTIONEAZA CEVA!), NIMIC NU E TIMP PIERDUT! CI CASTIGAT! ( Depinde totusi de nebun - exista nebun si nebun!, DAR SI DE SFATUL OFERIT/ SFATUITOR! ).

**

@ Anonimull STIU CA VEZI ASTA!

Si mai stiu ca scrii acest mesaj din dormitorul Spitalului 9!
Adica, sper!

Sper ca nu ai scapat fugind prin gard! :))

**

Draga, am TOATE Informatiile despre tine! Pe peretele meu!;)

**

Ia-o p'asta: :))

https://youtu.be/9DSU-meaTBk

https://youtu.be/olq1mQ-WPSU

Ciudatii din online, sunt nebunii din offline!

CASE CLOSED!

**

@Anonimull -poate cladirea din care faci poza e spitalul din discutie... sau poate ai evadat, deja!

Intoarce-te, esti asteptat! :) Cu mare drag! :)

**

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Sper sa nu-mi fie STERSE si/ sau Raportate DIN NOU! raspunsurile/postarile!

Daca Anonimull POATE, EU DE CE NU?!
IN PLUS! Daca vor Adminii mesaje private dragute, AM SA LE DAU!
Nu fac pe nimeni " țăcănit" - fara un motiv! BINE INTEMEIAT!

| mentholinks a răspuns:

N-am observat. Aici toti vor sa para ce nu sunt si adopta diferite roluri. E plin de falsitate si chiciuri.

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

Adevărat!
Dar treabă cu ciudații e mult mai amplă...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uneori ' ciudat ' echivalează cu psihopat sau ne (bun)

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu chiar, fiindca asa e in ziua de azi. Fiecare cauta sa iasa in evidenta prin ciudatenii. Si intrebarea ta e ciudata intr-un fel daca stau sa ma gandesc mai bine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Uneori ' ciudat ' echivalează cu psihopat sau ne (bun)
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor deci ciudati care au creat tehnologia erau pshiopati

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce zic eu și ce înțelegi tu...
tipii care au creat tehnologia nu pierdeau timpul aiurea pe internet happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista internetul omule,cei care lucreaza in tehnologie logic ca folosesc internetul, nimic nu e timp pierdut, e timpul omului, iar tu nu esti dz sa judeci pe alti ce fac, tu esti perfecta, numai judeca pe alti

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu judec, doar observ happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Matei 7:1-5

1. Nu judecaţi, ca să nu fiţi judecaţi.
2. Căci cu ce judecată judecaţi veţi fi judecaţi; şi cu ce măsură măsuraţi vi se va măsura.
3. De ce vezi tu paiul din ochiul fratelui tău şi nu te uiţi cu băgare de seamă la bârna din ochiul tău?
4. Sau, cum poţi zice fratelui tău: „Lasă-mă să scot paiul din ochiul tău", şi, când colo, tu ai o bârnă în al tău?…
5. Făţarnicule, scoate întâi bârna din ochiul tău, şi atunci vei vedea desluşit să scoţi paiul din ochiul fratelui tău.

„«Nu judecaţi, ca să nu fiţi judecaţi.» Nu vă consideraţi mai buni decât alţii şi nu vă faceţi judecători ai lor. Datorită faptului că nu puteţi să deosebiţi motivele, nu sunteţi în stare să-l judecaţi pe altul. Criticându-i, aduceţi o sentinţă asupra voastră, deoarece arătaţi că sunteţi părtaşi cu Satana, păraşul fraţilor. Domnul zice: «Pe voi înşivă încercaţi-vă dacă sunteţi în credinţă. Pe voi înşivă încercaţi-vă.» Aceasta e lucrarea noastră." – Ellen G. White, Viaţa lui Iisus, Editura Viaţă şi Sănătate, ed. 2006, p. 266 (în orig., p. 314)

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu nu sunt pedofilă, deci dacă îi spun unui pedofil să se trateze, tot eu sunt cea rea?
Ce ar trebui să fac că să nu fiu ' fățarnică ' in acest caz, să-i încurajez?

https://www.bible.com/ro/bible/191/LUK.17.2.VDC

Tot citat din Biblie, sper că-l și înțelegi!
Sănătate la toată lumea!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

A fii pedofil nu este ceva ilegal, a comite fapte este ilegal, eu unu afirm ca doar castrarea este o solutie, aia nu sunt ciudati, aia sunt gunoaie umane
Pedofilie =castrare, trimis la psihiatrie pe viata
Zoofilie ==castrare, trimis la psihiatrie pe viata
Necrofilie==castrare, trimis la psihiatrie pe viata
Incest==castrare, trimis la psihiatrie pe viata
Etc

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Mai ales incest =aduci pe lume copii retardati cu buna stiinta, trebuie sa fii retardat tu mintal

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Normal ca daca comiti fapta e ilegal, nu doar ca e pedofil, ca nici nu afli ca e pana nu comite fapta.
Daca ai abuzat pe cineva sexual, fie copil fie adult, taiat scula, si gata treaba, dar asta dupa ce 1-2 ani stai la puscarie si chinuit, batut si f in dos de 3 ori pe zi si mancat la minim.

Si zoofilia si necrofilia la fel, ca partea cealalta n-a consimtit.

La incest nu se aplica pentru ca acolo nu vei afla, pentru ca ambele parti consimt, chiar daca nu-s sanatosi la cap de fapt.
Si daca afli si s-au protejat si nu au facut copii handicapati, pedeapsa mai blanda dat fiind ca nu ai facut rau. O amenda ceva.
Nu poti interna cu forta pe cineva sau inchide daca nu a facut rau cuiva, si mai ales daca ambii is majori si au consimtit.
E mai dificil in situatia asta.

Daca au facut copil handicapat, ala euthanasiat, si cei doi la puscarie ca au facut rau si au pus probleme societatii, si ca prezinta risc sa faca la fel iar.
Cam asa.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

De acord mann

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Iar ai fumat material de proastă calitate.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga eu sunt open mind! Orice la ssex e permis daca nu faci rau, ce daca unii sunt sado si altii maso? Asa sunt ei, asa le place lor chiar daca eu nu inteleg cum poti sa ai placere cand esti batut.
Am vazut o poza cu unu vai... avea spatele praf de batai.

Eu am impresia ca ai 80 de ani.

Mergem la laborator? Pun pariu public cu martori cel putin 10 TPU-isti ca n-am fumat si nu fumez nimc?
Te tine? Pun 500 Euro pariu!
Nu glumesc. Ai curajul asta?
Daca nu, vb aiurea si stii ca nu fumez.

Eu as avea curajul daca eram in locul tau.
Pai hai sa vedem, ca asa sa faci afirmatii aiurea toti putem.
Platesc eu analiza, alegi tu laboratoru.

Si daca fumam, la fel gandeam.

| Darkmagic a răspuns:

Pot sa ma bag si eu in seama?
Nimeni nu e bizar, sunteti cu totii frumosi, minunati, si inteligenti.
Peste medie.
Promit sa nu va tin mult, va fac numai o observatie:

Are cineva idee, dintre toti acestia care au raspuns pana acum, de ce violatorii recidivisti sunt castrati chimic si nu fizic?

Pe langa aspectele umanitare si legale, incepand cu art. 5 din UDHR, NU se face castrare fizica, pentru ca intreaga societate s-ar intoarce in doua decenii la matriarhat, cu popoare de eunuci.
La erorile judiciare, razbunarile fostelor, actualelor, sau ale copiilor, in cazurile de pedofilie, v-ati gandit?
Fiti convinsi ca nici macar nu e nevoie de sex.
Face si Mosotti pe*ting cu una, se termina joaca, aia isi da doi pumni in ochi, si cu lichidul seminal al iubaretului pe fusta, merge la politie si il acuza de viol.
Rezulta un Mstti, fara oo.
Cate astfel de razbunari sau dovezi de putere va imaginati ca s-ar intampla anual, in cazurile de viol si/sau pedofilie, daca justitia s-ar face dupa cum vreti voi si dupa ideile voastre, ar putea sa imi raspunda cineva?
Cam ce credeti ca ar face fetele/femeile/copii din mediile cu o educatie deficitara avand la indemana o astfel de "lege", puteti sa raspundeti?
Mai bine nu... big grin
Certati-va care cum e mai bizar inca 120 de raspunsuri, dar va rog respectuos, nu mai faceti justitie. Nici macar nu va mai dati cu parerea referitor la asta.
NU voi. big grin

Later edit: Stiu ca pentru stupizi poate parea o aroganta, dar raspunsul meu si intrebarile din el NU va cer comentarii. Nu am nevoie de ele.
Va cer doar un pic mai multa gandire. Foarte putina.

| anonim_4396 explică (pentru Darkmagic):

Am înțeles punctul tau de vedere însă există cazuri în care vinovăția este?% dovedită fără niciun fel de dubiu!
Uite un caz concret :
https://youtu.be/sF9-r4JjRBw
Ești 100% vinovat dacă filmezi și pui videoul pe internet pentru a câștiga bani!
Noroc că dacă se întâmplă în America legile sunt aspre și nu mai au șanse să vadă soarele vreodată. Totuși, mai trebuie protejați și ceilalți prizonieri - in lipsă de copii ar putea viola și un coleg de celulă mai tinerel, cine știe ¿
Odată un dezaxat, mereu un dezaxat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vorbit eu cu o femeie de 29 de ani care e constipata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

' Fă ' -ul ăsta îți arată : cultura ( atât cea generală dar și cea în care ai trăit ), rasa : cred că e absolut clar pentru toată lumea! Fa, ești dus cu pluta! Rau de tot!
Câți anișori am? Iar ai intrat în faza Pedo Bear? happy Am mai mulți decât tine - așa că pun pariu că asta nu o să-ți placă, ciudatule!
Ce comportament?
Tu ziceai că te excită gândul de a face sex cu verișoara ta de 6 ani și aveai numele Yandre, care pentru cei care nu știu e echivalent cu persoana cu probleme psihice sau stalker.
Tu ar trebui să fi castrat, și nu chimic, manual! M-aș oferi eu dar cred că ar trebui să ofer întâietate părinților verișoarei tale!
Tu nu ar trebui să fi lăsat liber printre oameni ești un pericol real pentru copii, femei, bărbați, transexuali, animale, vii și morți. Locul tău nu e la pușcărie ci la spitalul de nebuni. Ai nevoie de tratament urgent! Și o spun cu toată compasiunea...
Nebunul nu e conștient de nebunia lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce îți vine greu să crezi?

Pe verișoarele tale tu le-ai inclus... în special pe cea de 6 ani! Repet, știu părinții verișoarelor tale de preferințele tale? Eu cred că ar trebui să le spui să vezi tu atunci meclă mufata!
De ce atâția?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui să te explici părinților fetei, poliției și medicului psihiatru - că să știe ce pastile să-ți de-a, nu mie.

Ai spus clar că ai vrea să-i faci un oral. Fetiței de 6 ani! Nu mă pune să caut dovezile să ți le aduc, poate le tot trimit la poliție!
Păcat că pentru fanteziile nepuse in practică ( mă refer strict aici la cele cu minori ăla pedofilie ) nu se intră la pușcărie sau spital. Ar trebui introdusa o astfel de lege.
In plus știu sigur că tu ai FĂCUT și altele care te-ar putea trimite la balamuc. Repet, ai nevoie de tratament! Și chiar nu o spun cu răutate! Sper să-ți dai și tu seama de asta!

Nu e timp pierdut în a sugera unui nebun să-și ia tratamentul sau că are nevoie urgentă de unul pentru binele lui și a celor din jur.

Dacă ai familie, iubit / soț / copii, nu mai poți intra pe net? happy
Ziua are 24 de ore - 8 le dormi, 8 lucrezi iar celelalte 8 le petreci oscilând între iubit, prieteni și... navigat pe internet happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

* ajutat ciudați pe internet happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un fetish cu un copil e semnul clar al unei boli psihice, cu siguranță nu un fetish nevinovat!
Chestia pe care ai spus-o doar un psihopat pedofil ar putea spune o! Cum să ai fantezii cu un copil de 6 ani? Tu având 25?

Ale mele ( plăceri sexuale ) nu implică copii!
Pedofilia indică o boală psihică gravă! Ce om normal ar avea ochi pentru un copil?
Sau animal sau cadavru?
E o diferență (pe care voi bolnăvii psihici nu o înțelegeți ) între placeri sexuale normale și cele care indică o boală psihică gravă / nebuni.

Nu este ' exprimare sexualitate liber ' ci semnul clar al unui psihic atât de dereglat încât nici macar nu îți dai seama că ceea ce tocmai ai spus nu e normal

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

La tine problema e alta!
Tu le bagi pe toate in aceiasi oala.
Asta cu pedofilia, necrofilia, zoofilia (poate si incestul) este clar ca ai dreptate ca e boala psihica, insa tu bagi in aceiasi oala si fanteziile ssexuale intre adulti cu consimtamant si care nu fac rau altora.
Bagi in aceiasi oala si folosirea de jucarii ssexuale la adulti, care e iar cat se poate de normala, nu face rau nimanui, ci doar ofera placere.

La topicul meu cu stimulatorul de prostata, ai zis ca...as fi nebun, de parca ala a fost facut special pentru nebuni ca mine.
Ala e facut de ingineri (ca sunt unii prosti si ala nu functioneaza, e alta) ca sa aduca placere la barbati, e punctul G la barbati prostata, intereseaza-te, nu e o rusine, se stie despre, citeste daca vrei.
Unele pprostituate ofera si acest serviciu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există două caracteristici ale unui nebun :
*Un nebun nu-și dă seama de nebunia lui * și nu înțelege că comportamentul lui e diferit ( nu în bine ) față de a celor din jur și vdin această cauză refuză să fie ajutat sau să se trateze. El îi vede pe toți duși cu pluta, pe când doar el e cel bine mersi.
Se aplică 100% la tine

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Nu am zis nici unde ca ce gandesc eu ar fi normal.
2. Ce ma deranjeaza pe mine este atitudinea oamenilor fata de mine cand spun chestiile astea.
3. Am mai spus si altor useri TPU/prieteni si nu au avut aceeasi atitudine fata de mine ca niste pârliti sau descreierati.
4. Cu ce sa ma ajuti pe mine draga? Daca ar fi sa ajung la spital internat ai fi Ultima persoana care isi face griji pentru mine. Ba chiar te-ai bucura. Bine poate exagerez pe tema asta sa mi se intample ceva rau.

| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

1. Dar te deranjează de ce oamenii nu îți acceptă aceste preferințe & fantezii ale tale în ceea ce privește minorii.
Ceea ce cu adevărat nu e normal e sa crezi că cei ce nu te acceptă sunt în fapt cei anormali.
Asta nu-i normal!

De ce nu încerci să te schimbi, dacă conștientizezi că modul tău de gândire nu e normal in niciun sens?

2. Ura adesea provine din frică și scârbă.
Cea mai mare frică a unui părinte e legată de siguranta copilului său, în tine ei văd înglobată această frică dată de faptul că tu reprezinți un pericol permanent pentru copiii lor, având acest tip de atracție. Nu e ușor de înțeles și nu ai cum înțelege dacă nu ai un copil, nu ești părinte și nu-ți iubești copilul. Gândește-te! mama ta ar fi acceptat că tu să fi expus unui astfel de pericol în adolescență/ copilărie?
Vezi?
3. Fiecare reacționează într-o anumită situație într-un mod diferit.
Albul e alb și negrul rămâne negru ( iar griul rămâne gri ) indiferent de părerea unora și a altora ( dar și de acuitatea vizuală ). Sper că ai înțeles!
4. Cu sfatul de a cere ajutor specializat ( pentru că chiar ai 100% nevoie! ) și cu recomandarea de renunta la acest fel de gândire. Până la urmă e și o alegere! Doar pentru că nu ai succes în viata amoroasă nu înseamnă că trebuie să fi pedofil.
La spital ești tratat sau poate ți se recomandă tratament acasă.
M-aș bucura să știu că nu mai gândești așa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vrea să primești tu atâta p**** cat noi p*** laughing, crede-mă nu ducem dor de nimic. Cel puțin eu, personal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Majoritatea de pe TPU sunt copii care au bagat speiș.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pe cineva în minte. Și nu a fost în privat, a fost fix aici. Persoana a venit și a plecat. Când era mă enerva, când a dispărut de-o dată o doresc laughing)) deci cred că mai ciudata sunt eu, pufulete. laughing))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dragoste cu năbădăi! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Apropos, Rosita m-a blocat din nou!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dragoste adevarata! love struck

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu am mai văzut întrebări de la Rosalia. Oare credeți că o pățit ceva? :o

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E VIE! Si cat se poate de activa! laughing

Se distreaza de minune! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut laughing chiar dacă nu mai sunt printre fanii ei, păcat, ea era printre ai mei. laughing)

| Cheo0S a răspuns:

Nu mai tin minte.
Si in viata reala exista acesti "ciudati" numai ca aici oamenii isi exprima opiniile liber si ii doare in basca daca sunt judecati de altii.
In rest ma abtin.

| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

În cazul tău și eu mă abțin

| Together a răspuns:

Eu nu observ asa multi ciudati, poate nu ii judec in acelasi fel. Sau poate sunt eu sunt unul dintre ei, depinde cum ii incadrezi acolo.

| Cheo0S a răspuns (pentru Together):

Clar esti unul dintre ei.
Pe cine il cheama Hornea?

| anonim_4396 explică (pentru Together):

Ce înseamnă un ciudat :
-ura față de sexul opus din cauza unor frustrări personale, convingeri & experiențe ratate happy
- misogism
- componente deviante : a. Sexuale :
Pedofilie
Zoofilie
Necrofilie
Incest
Etc

b. Exprimarea unor opinii care pot fi considerate morbide sau obscene
c. Exprimare in mod constant și continuu prin vulgarități
etc
Doar câteva criterii de a acorda cuiva noțiunea de ' ciudat ' aka dus cu pluta

| Together a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma pot pronunta in privinta mesajelor private, dar din ce ai mentionat aici am observat doar o frustrare cu sexul opus, din partea unor membri de ambele sexe.

Opinii care pot fi considerate... asta reduce parerea la cel mai usor afectat observator. Sunt oameni care considera foarte multe idei obscene si altii care le pot discuta liberi.

Mai e un aspect, sub anonimat oamenii pot exprima pareri pe care nu le-ar spune cand sunt consecinte. Nu cred ca in realitate sunt asa ciudati cum se dau pe aici.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ura față de sexul opus din cauza unor frustrări personale, convingeri & experiențe ratate happy
de astea avem parte cu toti
misogism =deja ai scris ce e misogisnul
Comportamentul sexual deviant este uneori numit hipersexualitate, nimfomanie sau erotomania. Altii il numesc dependenta de sex comparand starea de bine pe care o ofera activitatea sexuala cu cea oferita de alcool, droguri sau dependenta de jocuri de noroc. Dar comportamentul sexual deviant este considerat o problema de control a impulsului o dereglare in urma careia nu se poate rezista tentatiei de a face ceva care dauneaza persoanei in cauza sau altor persoane. Comportamentul sexual deviant, este un comportament normal, care creeaza placere si care e dus la extrem.
Nu are asa mare imporatanta cum este numit, insa comportamentul sexual deviant este o problema reala care interfera cu viata de zi cu zi si care chiar poate pune in pericol sanatatea. Dar cu tratament si cu programe de auto stapanire, se poate invata cum se gestioneaza comportamentul sexual deviant si cum sa se dezvolte o viata sexuala mai sanatoasa.
Pedofilie
Zoofilie
Necrofilie
Incest
Etc
toate se regasesc in biblie
b. Exprimarea unor opinii care pot fi considerate morbide sau obscene
e libertatea de exprimare
c. Exprimare in mod constant și continuu prin vulgarități
etc
e limbajul zilnic a majoritati
Doar câteva criterii de a acorda cuiva noțiunea de ' ciudat ' aka dus cu pluta
deci tu esti perfecta, noi ciudati

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce legătură are Biblia cu ce am zis eu, chiar nu înțeleg?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Toți avem o doză de ciudățenie in noi și asta e perfect ok ...cum spuneam, in anumite cantități și situații.
Totuși de la a fi ciudat în mod normal și ciudat în toată regula e cale lungăăăăă

Să luăm un caz concret : cineva spune aici că îl atrag minorii, aceea persoană având peste 25 de ani - mai exact că îl atrage din punct de vedere sexual verișoară lui de 6 ani - Ți se pare NORMAL?
Personal un astfel de ' ciudat ' cred că ar trebui să rămână pe o perioadă lungă ăă la balaceanca, nicidecum la închisoare!
Cămașă de forță pe el dar înainte castrarea! ( când va ieși nu va mai reprezenta pentru nimeni un pericolul ) și crede-mă, asta o spun cu toată compasiunea pentru astfel de persoane.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De asta se ocupa legea nu tu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Societatea romaneasca este crestina desi are legatura

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

O spun toți ' ciudații '...
( replica asta )

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu asa zis ciudati nu au urmat turma si au schimbat lumea

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Clar nu ai înțeles ce voiam să spun.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ai dreptate!
Doar că unii au schimbat-o in bine, alții în rău!
Depinde de fiecare cât a fost de ciudat happy

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici ai dreptate, pe un adult (dar nici pe un minor sa zic un 15-17 ani) nu are voie sa-l atraga cineva de 6 ani (fie baiat fie fata), pentru ca la varsta aia, ala de 6 ani nu are frumusete de atractie.Adica nu trebuie sa atraga sexual.
Daca atrage, e defect ala care se simte atras.
Daca are tenta de abuz, solutia e inchiderea pe viata sau eliminarea. Castrarea nu! Ca-si baga testosteron si continua boala. Am scris tot atatea randuri ca tine...

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Altii nu au schimbat lumea deloc, nici in rau, doar is diferiti de altii (termenul de ciudat).
Cine nu zice ca tine, nu e ciudat neaparat, mai ales cand nu verifici ce zice.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Prin castrare mă refer la tăiere nu la injectarea cu chimicale! își poate baga ce vrea happy
Evident că trebuie castrare, eu sunt pro pentru legea castrării violatorilor si pedofililor! Altfel, ciclul continuă!

De ce numeri așa exact rândurile? laughing
Eu consider că e mai importantă calitatea decât cantitatea răspunsurilor...
Nu asta înseamnă a fi ciudat a petrece timp aici ( atunci cei care stau cu orele pe rețelele de socializare gen Facebook ce sunt? sau dependenții de internet? ), fiecare face ce vrea cu timpul lui, dependenta însă e o problemă serioasă ce trebuie tratată serios, dependenta constând în program prelungit &comportamentul determină gradul de 'ciudățenie' accentuată sau ușoară

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Fiecare avem gradul propriu de ciudățenie, doar că unora gradul le este foarte accentuat...

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa, taiere, ahahaha, e mai bine, pai exact asta am propus pentru violatori.
Sunt pro taiere scula, doar asa se rezolva, la cei ce au agresat sexual pe cineva fie copil fie cine o fi.
Da, calitatea raspunsurilor conteaza. Am numarat la misto sa nu zici ca am scris mult, tot la gluma am zis.

Dependenta da orice e bun, si ciocolata, si varza, daca-ti place varza, o sa vrei iar! Totu e sa fie echilibru intre toate activitatile.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, e relativ, depinde ce inseamna ciudatenie, cum definim ciudatenia.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Am mai pus eu o intrebare pe TPU, legat de sadism p0rn0,culmea e ca sunt milioane de vizualizare si inca e si abonament

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Normal ca sunt milioane de vizualizari la sadism etc..multi vor sa vada, si nu inteleg de ce condamna ce chiar ei vor? Daca un maso si sado le place asa, ce au ailaltii cu ei?

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Dar nu crezi ca te determina sa repeti tu real ce fac aia? fiind om esti curios, iar noi stim prea bine ca nu mereu alegem auto controlul, pe internet e despre toate, eu cum studiez natura umana e una, dar uni o pun si in aplicare

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu te determina sa faci ce fac aia, ca daca nu esti maso sau sado, nu iti place, dar alte fantezii da, insa nu e rau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prea justițiară te dai...

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea este zeita noastra.
A pus ochii pe mine si vrea sa ma castreze.

Fizic.
Face echipa cu prietena mea morbidick ea le tine si cealalta mi le taie : P

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt deloc justițiară, nu e intenția mea de a mă da/ prezenta nicicum... ce ma determinat să pun întrebarea a fost faptul că am întâlnit pe acest site și, nu numai mulți dezaxați de-a lungul timpului... știu că unii mai și glumesc, însă între glumă și realitate nu e decât o minte șubredă.
Unii sunt complet morbizi.

| Cheo0S a răspuns (pentru SirenicaCuMomite):

Vezi ca te insel nu râde. or venit niste fatuci de 15-16 ani pe la Sala. Pe una an invatat-o sa faca trustul soldului happy

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Cheo0S):

Cu chelia aia nici nu îmi fac griji că s-ar putea uita vreuna la tine. sad

| Cheo0S a răspuns (pentru SirenicaCuMomite):

Daca te uiti numai la fetite cu par lung. Nu e vina mea ca n-ai gusturi sad

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Cheo0S):

Vai,auzi la el,"fetițe cu păr lung".
Şi nu, nu mă dau în vânt după pletoşi, dar şi ăia ar fi oricând o variantă mai bună decât tine. sad

| alexandradlr a răspuns:

Mdaaa mulți ciudați, dar mai sunt și câțiva normali. Poate acei ciudați o dau la caterincă, dar uneori sunt surprinsă de ce le poate mintea unora.

| anonim_4396 explică (pentru alexandradlr):

Și pe mine mă amuză umorul, însă e o linie fină între umor și realitatea vieții acelei persoane ( întrebările și răspunsurile repetate arată clar diferența dintre umor... sau ' ciudățenie', in special daca nu e una clasică, normală, până la urmă cu toții suntem puțin ciudați, dar unii depășesc orice limite normale )

| MotanulAlbastru a răspuns:

Da. Site-ul asta e bârlog pentru fanteziile unor nimeni care n-au tupeu să-și arate bolile in viața reală.

| Mosotti a răspuns (pentru MotanulAlbastru):

Nu e vb neaparat de boli, desi si alea, poti sa le arati la cei apropiati, sau sa discuti despre, ca prietenii adevarati isi spun problemele unul altuia (eu si cei trei prieteni ai mei ne stim problemele si le discutam cand e cazul), dar sunt multi mai ales adolescenti care nu au relatii bune cu familia, ne intreaba pe noi, ce trebuie sa intrebe pe parinti sau prieteni.

Nu ma deranjeaza ca intreaba, insa zic ca idee.
"Ma sinucid ca n-am prieteni si prietena", asta parintii trebuie sa afle primii, era cineva care a zis asta, sau altele de genul.
Precis nu au aflat, am aflat noi.
Le e rusine de ceilalti in real, au prieteni dar n-au de fapt.

| anonim_4396 explică (pentru MotanulAlbastru):

Micul lor colț de rai

| Yparisa a răspuns:

Da. Eu sunt in trecere doar si deja m-au socat vreo 5 useri foarte ciudate mentalitati sa nu mai zic de pedofili. E infricosator ca unii au drept de vot sau ies din casa. Eu dau block usor. Nu stau sa pierd vremea

| anonim_4396 explică (pentru Yparisa):

Din păcate mulți nebuni trec gardul spitalelor de psihiatrie

| SirenicaCuMomite a răspuns:

1.Nu are nimeni pretenția să-ți schimbi tu preferințele sexuale pentru că toată lumea e conştientă că eşti bolnav şi nu se poate asta.Şi nici nu şi-ar dori cineva să-ți buşeşti căpățâna de asfalt doar pentru că ai tu anumite gânduri acolo în ea, dar le păstrezi pentru tine.Doar că tu nu faci asta, ba din contră, nu ratezi nicio ocazie să le împărtăseşti cu alții pe aici într-un mod ostentativ, să susții că e normal ceea ce simți tu atunci când vezi un copil aşa cum faci şi acum, să bagi în aceeaşi oală homosexualii şi pedofilii, să spui că pedofilia cică e o orientare sexuală ca toate celelalte, să zici că e ok să faci sex cu copii dacă "vor" ei.
Nu trebuie să te simți vinovat că eşti atras de copii.Ar trebui în schimb să te simți vinovat că faci lucrurile pe care ți le-am zis mai sus.
2.Vai,repede ți-ai mai găsit de ce să te legi.Nu,faptul că se întâmplă ca nişte fetițe să sufere din cauza unor mucoşi de vârsta lor nu reprezintă un motiv pentru care să lăsăm pedofilii să-şi facă de cap sau să le minimalizăm faptele.Şi nici nu se compară impactul pe care îl are ceea ce îi face un plod de aceeaşi vârstă cu ele cu cel pe care îl face un om adult care e capabil de mai multe lucruri.
"nu stiu eu daca as fi parinte as fi mai paranoic in legatura cu colegii fetei sa nu ajunga sa umble cu drogati sau alte specimene."
Aha.Vezi că te cam dă boala de gol.Asta pare că e ceea ce ai vrea tu să facă acum părinții ca să ai tu ocazia să acționezi mai uşor.
"Nu, sau nu daca ar veni un personaj din familia mea si ar spune ca are fantezii sexuale cu copilul meu. Prima data as fi sceptic dar daca se presupune ca-l cunosc l-as intelege. Chiar daca nu as fi de acord sa-i faca ceva."
Dacă ai fi un om normal la cap şi ai avea un copil îți spun eu că dacă ai afla că cineva de la tine din familie simte astfel de lucruri pentru copii, l-ai călca în picioare direct, te-ai înfige în gâtul lui în secunda doi, nici n-ai mai sta la discuții şi asta fără să îi fi făcut ceva copilului sau să schițeze şi cel mai mic gest care să îl dea de gol. Când e vorba de copilul tău faci orice ca să îl ştii în siguranță.Nu ai putea accepta niciun potențial pericol în preajma lui.
"Nu e ca si cum ar veni la copilul meu un personaj betiv cu ochii umflati si putind a spirt sa se de a la copilul meu nefiind clar un pedofil"
Sigur că este un pedofil.De ce n-ar fi din moment ce s-a dat la copilul tău, s-a arătat atras de el? Doar pentru că e mort de beat? Nu, băutura nu te face pedofil.Un pedofil e pedofil şi treaz şi beat.
"Doar un pedofil, iubeste copii sau nu sti cumva definitia exacta?"
Mă amuzi şi scârbeşti în acelaşi timp.Nu,un pedofil nu iubeşte copiii.Aici nu se traduce mot-a-mot.Un pedofil este o persoană care se simte atrasă de copii.Atracție sexuală şi iubire nu sunt totuna.
4. Ştie toată lumea că nu ai. sad
Doar eşti foarte generos la detalii, mai ales cu cele mai picante.Aşa că nu mai fi atât de mirat când îți spune cineva aşa ceva.
Dar bine, faptul că nu ai succes la femei nu te face să te orientezi către fetițe, să te simți atras de ele.Tu ai fi fost atras oricum doar că acest insucces al tău pe plan sentimental cred că te şi face să te minți singur că eşti normal, că lucrurile pe care (vrei să) le faci sunt cât se poate de normale şi că nu ar trebui să fii condamnat pentru ele.
"Si la cine crezi tu ca ar trebui sa cer ajutor? Majoritatea psihologilor nu sunt pregatiti / nu au studiat asemenea inclinatii sexuale."
De unde ştii tu? Nici măcar nu ai fost la unul.
"Si stai lin ca m-am documentat pe tema asta si am ajuns la concluzia ca sunt absolut normal din toate punctele de vedere."
Da? Serios? Nici nu vreau să ştiu pe ce site de dubioşi ai putut tu să citeşti aşa ceva, dar pedofilia nu este şi nu va fi niciodată considerată normală.
Sau poate cine ştie ce ai citit şi ai înțeles exact pe dos.Ca de obicei. rolling on the floor
"Acum ca fac unele glumite care anumite personaje de pe aici nu le prea accepta. Asta e."
Uite un alt lucru pe care nu îl înțelegi şi anume că pe lumea asta există anumite subiecte despre care nu se fac sau, mai bine zis, nu ar trebui să se facă glume indiferent de situație.Pedofilia şi violul ar fi două dintre ele. Sper că ai înțeles măcar puțin, deşi cred că iar sper degeaba.

| Iepuroi a răspuns:

Avand in vedere ca esti prieteni cu cativa laughing ce sa zic nu ar mai avea farmecul fara ei, cand bagi in motorul de cautare TPU si apar " intrebari dubioase " sau " sunt insarcinata daca x " atunci ai la ce sa razi big grin

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

" Avand in vedere ca esti prieteni cu cativa laughing "

La care dintre ei te referi?! happy

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Si DA! laughing Ai dreptate!, site-ul TPU nu ar mai avea acelasi farmec, fara ei! happy

laughing

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu cineva care ți-a pus vorba buna la God happy

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Și nici jumătate din popularitatea recenta ( relativ vb ) ))))

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Dumnezeul lor poate nu-i si Dumnezeul meu!
Deci puna vorba buna PENTRU EI LA 'GOD'!

PENTRU MINE, PUN EU PERSONAL! DACA E NEVOIE! SAU CEI CARE MA CUNOSC - PERSONAL!

Si unii dintre voi aveti nevoie atat de Dumnezeu, cat si de Pshihiatrie! Numai IMPREUNA, COMBINATE SE POT INTAMPLA MINUNI!
Amin!

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

La ce popularitate te referi? La cea pe care o are Anonimull, de exemplu?!

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

La aia negativa ( bagi in google întrebări stupide TPU și vezi ce îți apare )

| Iepuroi a răspuns:

Ce trist e site-ul daca crying sunt in top 60 ( cu aproximatie ) pe luna decembrie daca am dat doar vreo 80 de mesaje in ultimele zile ale lunii rolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Mesaje private?! Sau DOAR RASPUNSURI?!

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Rugăciuni