| Mayar a întrebat:

Ati patit pana acum ca un utilizator TPU sa vorbeasca cu voi de pe un cont,si apoi sa se bage in seama si cu celalalt cont?(utilizatorul nu are doar un singur cont) De nu ati patit,unii aici de fata au patit.
Cum ati reactionat? Sunt chiar curioasa, de aceea intreb devil

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Da,a fost destul de ciudat, culmea e ca pe vechiul cont nu-l suportam si acum suntem buni prietenilaughing

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da am patit si asta, era indragostit de gramatica mea si vrea autograf si i-am dat e fiecare data, popular ce sa spun

| RainmakerX a răspuns:

Asta nu e nimic laughing
Cu mine Dante a vorbit de pe 3 conturi dar nu in acelasi timp, prima data i-am dat mesaje pe contul Dantellion dupa a trecut in umbra si vorbea cu mine de pe contul NeoMinerva (Nu stiam cine era) si la sfarsit am vorbit si cu PutinVodka pana cand ne-am dat seama ca tot el era.
Cum sa reactionam? Am fost ceva de genul. :-| :-| :-|
Eu ajunsesem sa vorbesc cu PutinVodka despre cat de bun prieten eram cu Dante deci iti dai seama? smug

| KillMePlease a răspuns:

e o chestie nasoală, deci nasol

| Mayar explică (pentru KillMePlease):

Hihi, dar ce ai facut? Ai facut si tu misto de el si ai murit de ras? Sau l-ai lasat in pace?

| KillMePlease a răspuns (pentru Mayar):

mi-am dat seama că e o persoană de nimic şi am încercat să-l ignor (pe acel user)
wow, ce magie

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, am pățit

| Croampa a răspuns:

Pai nu ma asteptam ca PutinVotka280 sau fie de fapt Dante ( Dantellion), a fost o surpriza! straight face

| Mayar explică (pentru Croampa):

Vai,tot la Dante Alighieri ma gandesc!
A complotat cu tine impotriva celuilalt care tot el era? big grin
Nebun.
.

| Croampa a răspuns (pentru Mayar):

Nu, dar cu Dante ( celalat cont ) nu ma intelegeam si acum ca are cont nou sunt " prieteni" sa zic asa... scary... thinking

| Mayar explică (pentru Croampa):

= ))

| Suck a răspuns:

Da, e ciudat, par doua persoane diferite. Rezulta ca majoritatea de aici sunt doar niste personaje, se prefac ca sunt ceea ce nu sunt in realitate.

| Mayar explică (pentru Suck):

Dar oare de ce? Tocmai ca sunt anonimi - chiar daca sunt nesimtiti, nu ii poate recunoaste nimeni. Asta ar trebui sa faca ei in viata reala - sa constituie un "exemplu" de om interesant.

| Suck a răspuns (pentru Mayar):

Pentru ca sunt niste sclavi ignoranti. Nu merita nici un pic de incredere, toti se dau inteligenti si par a fi inteligenti dar in realitate sunt foarte diferiti.

| IonutCG90 a răspuns:

Nu știu dacă am pățit dar mi se pare extrem de stupid să folosești mai multe conturi. Oriunde. Dacă ești om corect în primul rând cu tine însuți folosești doar unul.