| albastrel a întrebat:

Ati plans vreodata de fericire? cand?

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nekane, care iubita? suflet hoinar si visator...
Oricum, dac-o fi si daca m-o pune pe mine sa gatesc, atunci o sa murim de foame laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, nu stiu ce sa ma mai fac cu tine, trebuie sa-ti gasesc o gagica, sa nu mai spui ca esti singur cuc happy
@adriana, deci vii la Bran, la cabana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, daca ajung si eu pe meleaguri romanesti in aceeasi perioada cu tine si daca imi inchiriez o cabanuta, asa cum am spus atunci, eu te invit, dar ti-am spus:faci rost de bradut! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nekane-abia astept sa te vad cu adevarat cum plangi de fericire.si stii tu de ce. tongue

| Adyna_2391 a răspuns:

Da, am plans de multe ori de fericire, plansul nu este doar pentru situatii neplacute