| cristialex96 a întrebat:

Buna TPU sunt nou printre voi am crezut ca este o ciudatenie siteu pentru ca nu am avut nevoie pana acum dar acum am nevoie poate mai mult decat de viatacrying

Deci sa incepem cu inceputu am cunoscut o fta super draguta nu am avut timp si tupeu sa fac cunostinta direct cu pentru ca ma chinuiam sa imi repar scuteru la fratele ei acasa si imi era si frica sa ma bag in seama pentru ca nu stiam ce va zice fratele ei... Dupa mai multe vizite intr-o seara am ramas pana mai tarziu mi-a cerut singura numarul de telefon ....am vorbit prin msg era super super de treaba ne intelegeam foarte bine ne completam poate si fiindca suntem amandoi zodia gemenii.Ea m-a intrebat si daca am prietena i-am zis ca nu dar de fapt aveam dupa ce am plecat am vrut sa ma despart de prietena mea din acel moment pentru ea dar nu am putut sa dau de ea. Urmatoarea seara ne-am vazut am stat si m-a sunat un nr nu il aveam in agenda si nici nu puteam sa sun ea a luat numarul restul serii a fost super imbratisari sarutari complimente. dimineata cand m-am trezit am sunat-o si am aflat ca a sunat pe numarul acela si era prietena mea oficiala atunci s-a suparat a zis ca totul s-a terminat si ca nu putem sa mai continuam pentru ca am mintit-o si nu poate sa suporte asta.Am inceput sa plang in telefon si i-am zis ca este cea mai importanta fta pentru mine cea care m-a facut din golan un baiat normal cea care ma cumintit
Ce pot sa fac sa o am din nou langa mine stiu ca am gresit i-am zis ca am vrut sa rezolv eu problema cu fosta mea dar ea s-a suparat ca nu i-am spus.Ce pot sa fac.
POVESTE ADEVARATA VA ROG NU FACETI MISTO DACA SE POATE ORICAND PUTETI SA FITI VOI IN LOCUL MEU. SUNT DISPERAT.

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Tu eşti cel care a greşit de la început, deci să nu dai vina pe vreuna dintre ele.
Dar acum asta este. Tot ce poţi să faci este să vorbeşti cu fata care era iniţial prietena ta. Trebuie să înţeleagă că asta simţi şi că ai greşit. Dacă e cu capul pe umeri te iartă. Dacă nu, asta este.
Apoi o cauţi pe această fată la care ţii mult. Nu-i ceri direct să te ierte şi nu ştiu ce, nu se cade. Îi spui că acum e doar ea şi îmi mai ceri o şansă să o curtezi aşa cum trebuie. Să o luaţi de la început.
Fii sincer, fii direct şi nu ascunde nici un moment ce simţi pentru ea.
Mult succes!

| cristialex96 explică (pentru NuAmGăsitNume):

Al tau a fost cel mai dragut cred ca nu o mai reusesc sa fiu cu ea niciodata dar iti multumesc mult si va multumesc la toti pentru sfaturi

| Noname1998 a răspuns (pentru cristialex96):

Poate te voi ierta! poate iti voi da a 2 sansa dar sa stii ca eu nu suport minciuna si mai ales sa fiu inselata! Poate va merge mai bine! Si Daca mai faci o data asa! Iti spun adio pentru todeauna si nici nu o mai existi pentru mine! nu ca sunt rea sau...alcv dar sa iti fie clar ca eu nu mai am incredere in tine! si sa ai grija ce faci!

| cristialex96 explică (pentru Noname1998):

Nu credeam ca o sa faci asta nu credeam ca o sa zici asta sunt poate cel mai fericit e cea mai fericita zi chiar tin la tine si imi pare rau pentru ce am facut si eu nu am renuntat nici un minut la tine:*

18 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu inteleg, care dintre ele s-a suparat? prietena oficiala sau cealalta?

| ℓαυяα a răspuns:

Deci, daca ti la fata asta, desparte-te de prietena, nu are sens sa mai stai cu ea daca ti la alta fata. vorbeste cu cealalta si explica-i ca vroiai sa te desparti de prietena ta, dar nu stiai ce sa ii zici, pana la urma trebuie sa intelega. iar daca nu intelege, stai linistit ca mai sunt o gramada de fete :*

| Iamal a răspuns:

Frate ar trebui sa te apuci de scis romane de dragoste....in fine
deci tu ar trebui sa faci ce crezi tu ca e mai bine in situatia in care te afli pentru ca numai tu stii ceea ce simti si ce e in adancul tau...iti spun pentru ca am trait si eu asa ceva...
NUMAI DE TINE DEPINDE...tu trebuie sa te gandesti si sa vezi ce vrei cu adevarat...iar dupa asta sa nu renunti pana nu iti atingi obiectivulhappy
sper ca te-am ajutat...

| neutrino a răspuns:

Nu poti face nimic. In viata prostia se plateste.

| unbaiatanonim a răspuns:

Unde ai invatat sa scrii in halul asta?

| Ovidiu11 a răspuns (pentru unbaiatanonim):

Unde ai invatat sa te bagi in seama in halul asta? Baiatul e disperat si tu ii spui de gramatica?

| unbaiatanonim a răspuns (pentru Ovidiu11):

Iti dai seama... Sa lase fetele, sa se duca la scoala sa invete sa scrie.

| Ovidiu11 a răspuns (pentru unbaiatanonim):

Mda, nu vazusem ca are 16 ani, credeam ca are catre 20, la in ce hal ne spunea ca e mai importanta fata respectiva decat viata lui.Ma rog...

Răspuns utilizator avertizat
| diana26 a răspuns:

Fa ce iti spune inima, nu astepta pe nimeni sa iti spuna ce sa faci
funda?

| TymbarkCo0L a răspuns:

Rupe relatia cu fosta si dupa aia incearca sa te impaci cu fata pe care ai mintito...probabil o sa suferi ceva pana sa te ierte...Mult noroc!

| bnutrino18 a răspuns:

Pai pur si simplu desparte-te de cea care nu o iubesti. Si cucereste-o pe cealalta. Demonstreaza-i ca o iubesti. Nu inceta nici o data sa o cauti.

| cristialex96 explică:

Cealaltasad

| Noname1998 a răspuns:

Poate o sa te iert si poate iti voi da a 2 sansa dar daca o mai faci o data iti spun adio definitiv! Nu sunt rea dar nu supot minciuna nu suport sa fiu inselata sau sa insel! O sa vedem km va merge dar trebuie sa ai rabdare sami recapat increderea in tine!