| Hehrsk a întrebat:

Ați sesizat vreodată miros corporal la o femeie frumoasă?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Te referi la un miros urat?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce-i ala "miros corporal" la o femeie?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da crezi ca ele nu transpira sau cum?

| J0B0MAT a răspuns:

Toată lumea(și femei și bărbați) are un anumit miros, uneori e plăcut, alteori neplăcut, alteori insesizabil.Animalele pot simți mai bine mirosul fiecărui om și ne pot distinge astfel, dovadă că fiecare are un miros propriu.

| wildthing a răspuns:

Adica? Toata lumea miroase intr-un fel sau in altul. Daca te referi la un miros neplacut, sa stii ca daca nu e proaspat spalata, chiar si o femeie frumoasa poate sa candeasca. De ce nu? Crezi ca femeile frumoase sunt scutite sau ce?winking
Intrebarea ta e din aceeasi categorie cu clasica..."si femeile frumoase trag basini?" rolling on the floor