| inflicted a întrebat:

Ati simtit vreodata ca innebuniti/ca o luati razna? Ce simti mai exact? Daca se poate descrie

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simt cum mi se desfac nasturii de la blugi si imi iese penisul la o gura de aer

| inflicted explică (pentru mgtow):

Exihibitionism.

| raz0000001 a răspuns (pentru mgtow):

Mi-e pofta deja!

| RAY a răspuns:

Cateodata da

| Drimmero a răspuns:

Da, si nu doar o data, dar in sensul ca nu mai puteam de nervi si simteam ca explodez daca nu iau o gura de aer,, adevarul e ca ma enervez si repede din orice porcarie.

| SilentRain a răspuns:

Dap

| OldSoul a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu.

Acum o perioada ma gandeam ca fie sunt nebun, fie o sa ajung nebun, insa acele ganduri erau mai mult ca o alinare, o scuza pentru haosul care se afla in mintea mea in acele momente, sau pur si simplu, aveam nevoie sa ma consider diferit fata de ceilalti.

| Sn4k3 a răspuns:

Aseara cand a ratat Monaco penalty, dupa ce am avut noroc si a dat gol Juventus in minutul 93. Atat noroc si ghinion n-am mai avut niciodata.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Innebunesc cand raman fara supa de ceapa

| Hammurabi a răspuns (pentru supadeceapa):

Știi să faci supă de ceapă?
Spune-mi și mie cum se face.
happy

| PersonajFictiv a răspuns:

Da.
Nu mai vedeam sensul in nimic, neputinta, nervi si multa ura fata de oameni ( animale sau copaci nu am urat ).

| Dalmore a răspuns:

Da, simti ca-ti pierzi controlul.

| Endoryus a răspuns:

Nu am un caracter atat de slab din fericire.

| inflicted explică (pentru Endoryus):

N-are legatura.

| Endoryus a răspuns (pentru inflicted):

Cum sa nu? Ai vazut/auzit pana acum de unu cu caracter puternic sa piarda controlul? Nu cred.

| inflicted explică (pentru Endoryus):

Da, mama mea de exemplu, care e o persoana foarte puternica, a trecut prin foarte multe cu capul sus, dar lucrurile se aduna si rabufnesti la un moment dat. Vrei sa-ti dau 100 de nume de caractere puternice, personalitati remarcante, care au fost deprimate sau au innebunit?

| Dalmore a răspuns (pentru Endoryus):

Nu baga acea forma de viata in seama, nu merita nici sa scuipi in directia lui laughing

| Endoryus a răspuns (pentru inflicted):

Da. Nu 100, da 3 nume.

| Endoryus a răspuns (pentru Dalmore):

Cred ca ai gresit persoanele. poate te refereai la mine si voiai sa ii postezi despre mine. Sau gresesc...

| Dalmore a răspuns (pentru Endoryus):

Nu gresesti. sad

| Endoryus a răspuns (pentru Dalmore):

Diferenta dintre un om inteligent si o maimuta. Pe mine m-a dus capul, pe tine nu.

| Dalmore a răspuns (pentru Endoryus):

Te-a dus la ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Personalități:
B.P Hașdeu
Robbie Williams
Agatha Christie
Edgar Allan Poe
Virginia Wolf
Ernest Hemingway
Eugen Ionesco
Keanu Reeves
Kurt Cobain

Atât mi-a venit în cap acum, dar sunt mai multe personalități care au avut momente din astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vincent Van Gogh
Michelangelo Buonarotti

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hrușciov după ce a fost eliminat de la conducerea URSS
Martin Scorsese, după ce a scos Taxi Driver, a fost la un pas să se sinucidă.
Arronofsky după ce i-au murit ambii părinti de cancer.
Lars Von Trier a avut o depresie puternică.
Federico Fellini în perioada în care a făcut Otto e Mezzo
Lev Tolstoi
John Reed
Costică Ștefănescu (căpitanul Craiovei Maxima)
Eminem (piesa Rock Bottom a scris-o în pragul sinuciderii)
Vivian Leigh
Și continui până mâine.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai vazut ce echipa si-a facut Interul? v-ati betonat rau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Și Arsenal, se vede mâna noului antrenor, bine c-a plecat moșu'.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu eram ironic, chiar apreciez noile achizitii facute de Inter.

Sincer? fata de mos' Arsenal chiar joaca ceva chiar daca a pierdut, au ratat Ozil, Auba si armeanul 3 ocazii cu poarta-n fata, ce ma enerveaza pe mine e ca il pune titular pe Xhaka si il tine pe banca pe Torreira, la fel si in cazul Cech-Leno, echipa chiar a avut o idee de joc astazi cu Chelsea, ne-am batut singuri/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu.Dar probabil simti ceea ce a spus uBaby.Lipsa de control, neputinta, furie, un amalga de emotii.Btw,daca simti asta nu inseamna neaparat ca esti mai slab dpdv al stabilitatii emoionale/caracterului.Depinde mult de motive, de ce a provocat-o.

| PumpkinDoll a răspuns:

Pai nu stiu......am asa perioade cand ma ingrijore, is trist, n-am chef de nimic si perioade cand ma ia asa o ''nebuneala'' un fel de manie, nu mai ma intereseaa deloc ce se intampla, imi vine o stare de durere-n poola.