| anonim_4396 a întrebat:

Hei! A-ti fost vreodata cu Banana la mare? Cum a fost, imi puteti descrie senzatia, credeti ca poate fi periculos?
Funda!

2 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

E super tare ...sezatia e destul de placutalaughing

| Bibi_1645 a răspuns:

Salut, in primul rand "A-ti" e de fapt "Ati".
Cu banana aia am incercat, da. Periculos: normal, mai ales daca incerci sa te tii puternic de o sfoara, iti rupe mainile, asa ca mai bine iti dai durmul in apa laughing. Senzatia: super misto, mori de ras.
Cand m-am dat eu, i s-a stricat aluia salupa, exact langa epava aia de la Costinesti, iar am murit de ras laughing. Sfat: incearca!