| FML a întrebat:

Ati simtit vreodata ca viata nu mai are rost si nu aveti pe nimeni, sunteti singuri, respinsi de ceilalti, si va doriti sa nu fi existat sau sa muriti?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,am avut asemenea momente.Atunci trebuie sa te intorci, mental, in timp, la un punct in care aveai planuri, vise...Si trebuie sa te poti concentra in a reporni de acolo.

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Da si in momentul ala trebuie sa iti dai seama din ce motiv simti asta.inseamna ca exista ceva ce lipseste de la tine.gandeste-te ca atunci cand vream ceva e la altii trebuie sa ne gandim ca e putin probabil sa primim deci cel mai bine inveti sa iti oferi ce ai nevoie.cauta in prieteni

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Nu-mi amintesc exact, dar cred ca toata lumea are astfel de momente, iar daca eu nu-mi amintesc de ele este pentru ca nu le-am dat importanta, stiam ca o sa treaca si mi-am vazut de viata. In orice caz, anyone ar trebui sa stie ca mereu ii va fi cineva alaturi...

| MaliciousDeath a răspuns:

Da.

| BlackChocolate1 a răspuns:

De foarte multe ori...Dar lasa ca trece si starea asta. happy