| Floreenofficial a întrebat:

Ati trait experiente paranormale? Sau cineva cunoscut voua?
Mai demult ma uitam foarte, dar foarte mult pe Discovery, pe Zone Realty, chiar si pe net la fantome si nu imi era frica deloc.Acum stau si ma gandesc cu groaza cum ma puteam uita la asa ceva? Nu imi vine sa cred ca eram pasionat de serialele cu fantome.
Nu vreau sa ma mai uit la chestii cu extraterestri si OZN-uri care ma sperie.
Am vazut seriale in care multi oameni afirma ca au fost rapiti de extraterestri... dar nu stiu ce sa zic ar putea fi doar pentru ca acei oameni sa-si faca reclama, desi au parut cam seriosi cand povesteau.
Si cu OZN-urile care-i treaba? Milioane poate miliarde de imagini sunt pe internet, sunt adevarate sau sunt trucate?
Ce sa mai zici de tonele de fotografii cu fantome. straight face

Răspuns Câştigător
| Anonimusss a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre fantome...nu prea cred ca ar exista dar urmaresc si eu pe discovery, iar in legatura cu OZN-urile laughinglaughing sincer eu cred in extraterestriibig grinbig grinbig grin adica sper ca sunt pasnicilaughing dar mi-se pare ciudat ca in toata galaxia sa fim decat noibig grin iar OZN-urile care se spune ca ar fi fost vazute nu stiuthinking poate ca au fost vazute, dar poate si lor le e frica de noi si ne vad fiinte ciudatebig grin. Oamenii care sustin ca au fost rapiti de extraterestrii nu-i cred. Daca ar fi fost rapiti nu cred ca ar fi mai ajuns in viata pe pamant.

2 răspunsuri:
| Mihaela_9047 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun fantomele intr-un fel ar exista dar nu prea cred deci fantome=spirite (fara viata logic)bine de exemplu ar pute fi un membru al familiei care incearca sa te avertizeze de ceva rau sau bine thinking
unei colege i s-a intamplat
i-a aparut un multumesc pe perete :O :-|
cam scary
dar nu o cred dar s-ar putea nu stiu poate big grin laughing
cat despre extraterestrii thinking
nu stiu cum spune si issa sa fin noi singurele forme de viata din galaxie thinking
poate exista pe alte planete tot felul de microbi chestii microscopice sau poate un hotel invizibil plin cu extraterestrii rolling on the floor
bine habar n-am tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o fiinta paranormala pe site. Dupa ce ca are un nas lung cit un personaj de poveste, nu stiu daca o cauza a cresterii nasului e aceeasi ca in poveste, si niste ochi cit doua cepe nu intelege nici de-o culoare sa ma slabeasca.Probabil ca nu stie decit sa scrie in lb noastra nu si sa inteleaga.