| SweetPrinces a întrebat:

Ati trecut prin vreo cumpana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am trecut prin mai multe.Cand eram mica, eram foarte bolnavicioasa(stateam mai mult prin spitale), apoi decesul tatalui meu, apoi faptul ca nu am reusit sa termin macar liceul(tot asa din cauza unei situatii aparte)Oricum multumesc lui Dumnezeu ca-mi da puterea de a le infrunta pe toate asa cum pot si nu ma las doborata de viata...(ar fi mai multe de spus, dar nu-mi place sa-mi amintesc trecutul)sad

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pana acum nu, si nici nu vreau sa trecbig grin.

Abh
| Abh a răspuns:

Te referi la cumpana vietii, nu? In adolescenta am dat examen la liceul sanitar, am avut o problema la proba de limba romana ceea ce m-a facut sa fiu convinsa ca nu voi mai intra la acel liceu. Pana s-au dat rezultatele, am fost groaznic de suparata iar cand mi s-a spus ca am reusit, nu mi-a venit sa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi trebuie spatiu si nu-l avem