| EuILSustinePeCristi202 a întrebat:

Ati vazut ca FC Sevilla si AS Roma au fost eliminate din Europa League? Din 5 echipe am ramas cu 3 (Steaua, Rapid, Vaslui) Ce adversari credeti ca vor intalni echipele romanesti la tragerea la sorti? Urnele sunt la : http://www.statisticifotbal.ro/......league.htm
As dori sa le faci niste grupe posibile pentru aceste trei echipe

1 răspuns:
| H3Lp3r1 a răspuns:

Bataie de joc... voi veniti cu chestii pe care nm nu le poate face pe TPU si ziceti dau fundita si nici maacr aia nu o mai dati uitati pff