| anonim_4396 a întrebat:

Ati vrea sa aveti prieteni ca Rolf Buchholz sau Maria Jose Cristerna? Argumentati-va raspunsul.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, cine-s astia?

| InfiniteBeing a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Cauta pe Google si o sa vezi.

| RockNbeer a răspuns:

Nu-mi aleg prieteni dupa modul in care arata.

| Mămăligă59 a răspuns:

De ce as vrea sa am un prieten/prietena care ma sperie de moarte de fiecare data cand il/o vad? sunt hidosi, arata ca moartea. nici macar n-as vrea sa stau in acelasi oras cu unul dintre ei, d-apoi sa fim prieteni. dar tie ti-ar placea?

| InfiniteBeing a răspuns (pentru Mămăligă59):

Sincera sa fiu, nu vad de ce te sperie astfel de oameni. Mie imi par cool si daca as avea interese comune cu ei as vrea sa ii am ca prieteni.