| contvechiidc a întrebat:

Auziti am o intrebare : Voi ce credeti despre mine?

16 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu te cunosc, deci nu prea ma pot da cu parerea.Consider ca numai dupa ce cunosti bine o persoana poti afirma anumite lucruri despre ea.Despre tine...ti-as recomanda sa nu mai pui avatare cu alte persoane,pune o poza cu tine(asa e frumos),daca vrei, evident! Iar nickname-ul tau, scuza-ma dar spune multe!

| Dumnezău a răspuns:

Esti buna, dar nu te-as fu*te, ca ai FyTzE! laughing

| elasexygagica a răspuns:

Ca adori rozul si ca ai fite

| Klepto a răspuns:

O alta fata cu putini ani sub capota, cu un avatar fals ca sa creada lumea ca esti tu si sa-ti zica ca esti frumoasa.
O alta fata oleaca complexata care vrea sa auda doar cuvinte de lauda si vorbe bune, nesigura pe ea si care a ajuns in stadiul in care sa intrebe niste necunoscuti pe net, cu care n-o sa se intalneasca niciodata, ce parere au despre ea.
Nu te cunosc, n-o sa te cunosc niciodata, deci n-am cum sa vorbesc despre cineva pe care nu-l cunosc.

| Lace a răspuns:

De ce ocupaţi spaţiul degeaba pe TPU? Numai persoane, gen tu, care n-au lipsă de ocupaţie sau nu gândesc pur şi simplu ar pune asemenea întrebări.Ai aflat părerea mea despre tine la o primă "vedere".

| 84738493 a răspuns (pentru Lace):

Sunteti ingrozitori...Nu va mai dati cu parerea k nu o cunoasteti!

| Lace a răspuns (pentru 84738493):

Nu mi se pare o întrebare demnă de TPU.Şi nici nu mi se pare că eşti în măsură să justifici faptele altora.

| 84738493 a răspuns (pentru Lace):

Si nici mie nu mi se pare ca esti in masura sa imi spui ce sa fac...straight face

| Lace a răspuns (pentru 84738493):

Învaţă puţin să te justifici, este un site liber unde toată lumea are dreptul să-şi exprime propriile păreri.Ţi-am spus părerea mea, nu ceea ce să faci.

| 84738493 a răspuns (pentru Lace):

In fine...Nu am chef de cearta...Pace? si am spus chestia aia fiindca o cunosc in realitate si e foarte draguta si de treaba

| BestOfTheBest a răspuns:

Daca tu esti in avatar esti frumoasahappy

| 84738493 a răspuns:

Esti draguta...:X...Si nu conteaza ca POATE nu tu ai facut comicul acela pe care toata lumea zice ca l`ai plagiat.Mie una nu imi pasa daca ai plagiat.Ce e asa important? Era doar un comic.Nu trebuia sa sara toti cu gura pe tine.Revenind la intrebare.Mie mi se pare ca esti draguta!

| contvechiidc explică:

Srry nici n-am zis ca eu is in poza... am zis cum va par ca pers nu cum arat.

| contvechiidc explică:

Bine ma lasati-ma naiba daca sunt proasta cum credeti voi bine la revedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca iti plac laudele si ca lumea sa te caracterizeze.

| Portocalovinsky a răspuns:

Nu avem ce sa credem, pentru ca nu te cunoastem.
Daca te-am fii cunoscut, poate credeam ceva thinking