| Maria_8855 a întrebat:

Auziti... pun si eu o intrebare...de ce va place situl acesta?

Răspuns Câştigător
| withoutme a răspuns:

Afli ce poate nai gandit vreodata.

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate pentru ca aflam o groaza de lucruri si, in acelasi timp, putem da o mana de ajutor. Mie, cel putin, mi s-a intamplat sa gasesc intrebari pe care mi le pusesem, iar acum, am aflat si raspunsuri.
Si pe urma, chiar e ca lumea sa intri si sa vezi ca cineva are nevoie de tine, ca il poti ajuta atat de usor.

| Silvia a răspuns:

Daia :p

| Flav a răspuns:

Pentru ca exista nick-uri ca al tau si ma mai amuz si eu.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt multe motive happyIn primul rand pentru ca imi place sa ajut oameni happyAici iti poti face multi prieteni, poti cunoaste si parerile altora si poti sa pui orice intrebare ai avea.Primesti ajutor si dai ajutor la randul tau happy
Este un site foarte flositor pentru noi happyFelicitari administratorilor pentru ca au creat un site care te poate ajuta foarte multbig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este un site pe care primesti si oferi ajutor, inveti multe, gasesti raspunsuri la unele intrebari, iti faci noi prieteni, suntem ca o adevarata familie, suntem TotiPentruUnu.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Ptr ca ai ocazia sa-ti folosesti cunostintele ajutand pe altii si sa afli multe lucruri noi.

| gabitza05 a răspuns:

Pentru ca toti de mai sus au dreptate big grin

traiasca TPU!

| JustMeFlory a răspuns:

Pt ca mi-am facut prieteni si imi place sa ajut!happy

| FearNoEvil a răspuns:

Pentru ca am crezut ca pot ajuta. Ramane de vazut daca am reusit. tongue

| jane_5414 a răspuns:

Pentru ca e unic. Cei care sunt aici si cunosc bine acest loc stiu la ce ma refeream.

| deea_5245 a răspuns:

Pentru ca totimembrii acestui site sunt foarte apropiati.ne ajutam.ne sfatuim... gandeste`te putin ai o problema si nu gasesti rezolvare.scrii aici si noi te vom ajuta.simplu,nuh? Fiecare dintre noi are cate o experienta diferita, unica si ne este de folos mai multe sfaturi.pareri.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu era mai bine sa-ti pui nimic-ul asa:
Printzessika_nimaniu_jucaria_tuturor.
mi se pare mult mai funny. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca acest site ofera un lucru extraordinar :comunicare libera.De cele mai multe ori ducem lipsa de asa ceva.