| 84738493 a întrebat:

Auziti... Ce parere aveti despre mine? Adica...Cam ce credeti despre mine? >:"

13 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Steluto esti de belea rau de tot.

| 84738493 explică (pentru Maidanezul):

Mersi! laughing...rolling on the floor...(ROBOT NENOROCIT)

Acum ma lasi?

Da acum?

Acum?

Dar acum?

Sa te chis in freza.

Lasa`ma odata...

Hai, te rog dulce ca o savarina!

Te rog

Lasa`ma sa public.

Te rog!

Ma supar!

Gata m`am suparat!

Ha ha ha! Stella2020=Winerr!
Robot=Losser

| Maidanezul a răspuns (pentru 84738493):

Ce ai patit ma ai baut gaz? Ala este bun sa dai in cap cind ai lighioane cu multe gherute.

| Maidanezul a răspuns (pentru 84738493):

Daca te mai prind la conversatii la teme te bat cu nuiaua la cur si te raportez

| 84738493 explică (pentru Maidanezul):

Teme?

| 84738493 explică (pentru Maidanezul):

Ce teme? raised eyebrows

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| 84738493 explică (pentru Maidanezul):

Ssst...ca pun bulldog`ul pe tine

| Maidanezul a răspuns (pentru 84738493):

Cheama Smurdul si lasa usa deschisa, scrie un bilet cu ce ai luat si ce ai mincat

| elasexygagica a răspuns:

Ca te cheama Stella

| Lace a răspuns:

Dar nu te cunosc măi.Mai întâi prezintă-te laughing.

| VladimirPutin a răspuns:

N-ai vrea să știi

| 84738493 explică:

laughing...Ma refeream la cei care ma cunosc de ceva timp...laughing

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Heyyy, Stella! ne cam stim de ceva, ceva vreme... dar n-am inrebat niciodata cum arati, cati ani ai, etc... dar cred ca esti blonda, si nu minti, si esti tare prietenoasa! (cel putin, asa cred) P.S.:Si cred ca putem fi cei mai buni prieteni de TPUwinking