| Bloddsiege a întrebat:

Auziti, am observat ca placa mea vido nu pre suporta multe, am calculatoru' de vreo 8 ani (unitatea) si nu am avut probleme cu el dect in ultimii 2 ani, stie cineva de unde as putea lua o placa de baza noua, mai buna?(as dori sa imi ziceti din ce magazine si sa dati si un link daca puteti)

2 răspunsuri:
| Bloddsiege explică:

Da,dar pana la Need for Speed au mers toate jocurile, inclusiv fifa 2010, si toate gta-urile

| Alex3411 a răspuns:

Cumperi azi o placa de baza maine o placa video si tot asa, calculatorul fiind vechi nu prea o sa le suporte prea bine... mai bine iti iei unu nou cu tot ce iti trebuie pe el. eu am pc din 2008 si deja am schimbat sursa si placa video din cauza ca sau stricat si acum cred ca trebuie sa schimb si eu placa de baza si ma gandeeam sa caut si eu unul nou.