| nyko98765 a întrebat:

Cine stie cat costa o placa de baza cu procesorul incorporat? daca puteti sa imi dati si un link ar fi perfect. multumesc

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu sunt prea scumpe. Insa nu recomand. Performantele sunt foarte slabe. Mai bine placa de baza si procesor separat. http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/filtre/general-procesor-integrat-da/?

| nyko98765 explică (pentru sltlp):

Ai da-mi si mie un link de unde sa sumpar si placa de baza si procesor compatibil cu aceasta happy

| sltlp a răspuns (pentru nyko98765):

Pai cam cati banuti ai pentru placa de baza+procesor ca sa stiu ce sa recomand, sa fie si comaptibile.

| nyko98765 explică (pentru sltlp):

2-3 milioane cam asa

| sltlp a răspuns (pentru nyko98765):

Cam greu cu doar atat. Macar 400 lei e recomandat.

| nyko98765 explică (pentru sltlp):

Pai eu am vazut pe eMAG si cam atat costa de asta am spus asa uite http://www.emag.ro/placi_baza/c cam toate sunt la pretul asta poate chiar mai mic :))

| sltlp a răspuns (pentru nyko98765):

Pai da, dar alea is doar placi de baza. Si daca vezi tu, in medie cele mai ieftine is 170-200 lei. Si procesor la 100 lei sigur nu gasesti. E macar inca 200 lei si procesorul.

| nyko98765 explică (pentru sltlp):

Ok... oricum mersi laughing ai funda laughing