| anonim_4396 a întrebat:

Auziti la imaginea asta cu toti petru unu, pe care o are si Stela la cont sunt numai maini nu? Ca acolo sus seamana cu niste picioare cu degete!

Răspuns Câştigător
| BlueCupcake a răspuns:

Buna!

Da, din cate vad sunt numai maini. Desi acum cand mi-ai zis, imi dau seama ca parca chiar seamana cu niste picioare cu degete. happybig grin

Pa, pa!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o pisica are 4 labe, si in imagine se vad doar 2 din ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh scuze, toate picioarele au degete :-D! Dar par a fi degete de mana, ma rog presupun ca este o mana thinking, hai lasatoi balta sa nu mai zic si alte prostii