| AsiSoyYo a întrebat:

Auziti ma indragostit iar... stau in banca cu el si lui ii plaec de mine doar ca am o problema nu prea vb de cand suntem impreuna in banca (stam impreuna in banca big grin) acxum 3 zile puteam spune ca e o simpatie acum pot spune ca este IUBIRE... Il iubesc mult :X ajutati-ma ce sa ii spun (cand ne intalnim)? Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Cami_3067 a răspuns:

Pai, daca si el te place. poate v-a incerca chiar el sa te invite. happy
Daca tu il placi cu adevarat, atunci incearca sa te apropii cat mai mult de el.Si restul se v-a intampla de la sine.winking
P. S.: Vei afla daca te place dupa comportamentul lui! happy

1 răspuns:
| AsiSoyYo explică:

Cami el ma place pentru ca in timpul orei de romana vb cu Alex (pr cel mai bun) si Alex i-a spus sa vb cu mine. si dupa a vb (putin) ca s-a sunat si am plecat acasa big grin... Si o colega de a mes Cami big grin a vrut sa se mute langa mine(in locul lui) si el a spus ca el nu se muta (cand era cu o fta Meliza in banca se muta imd). Ms pentru raspuns Cami. big grin ai fundita si puncte