| Mystique a întrebat:

Aveti/ati avut un jurnal? si completati zilnic sau doar cand e ceva important? eu am avut cand eram ceva mai mica&e amuzant sa recitesc unele chestii...big grin

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La mine jurnalul consta in poeziile mele. Prietenii mei sunt jurnale vii.

| fluturas a răspuns:

Am unul de vreo 5 ani laughing si am scris doar 10 pagini in el sad
nu prea am timp sa ma ocup de jurnal, desi cred ca e o idee buna sa ai unul big grin, dar oricum lucrurile importante si frumoase love struck imi vor ramane in minte mereu...>big grin

| xibalba a răspuns:

Am unul, e un document in word si e arhivat, frumos, e pus bine. Scriu doar cand se intampla ceva semnificativ.

| Victoria a răspuns:

Am avut, dar acum nu mai am pentru ca nu am timp sa ma ocup de el. Mi se pare o idee buna sa pastrezi un jurnal, in viitor vor fi adevarate amintiri.

| biscuite a răspuns:

Am unul, am cont pe jurnale.ro si il am cred ca de 2 ani cam asa.Scriu in el multe lucruri care mi se intampla si sa nu le uit, scriu chestii care trebuie sa le fac si tot la fel sa nu uit dar mai scriu si ganduri de-ale mele, realitate sau imaginatie. Si in afara de asta doar fostul meu prieten stie de existenta lui si-l citeste de fiecare data cand scriu ceva si mai scriu lucruri dragute pentru/despre el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. De copilas mi-a placut sa pierd timpul in lucruri interesantewinking.