| anonim_4396 a întrebat:

Aveti ceva de zis despre oameni care cauta simpatie pe internet pentru ca viata lor e grea sau situati asemanatoare?

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu cred ca toti facem asta, daca si internetul ar fi ostil probabil nu am mai pierde atat de mult timp aici

| Musique a răspuns:

Oamenii care își caută "liniștea" pe internet?
Cine duce o viață ușoară?
Fiecare avem anumite griji legate de diferite lucruri, anumite complexe sau trecem prin situații care ne întristează, dar asta nu înseamnă că trebuie să te "refugiezi" într-o lume virtuală ci că trebuie să-ți înfrunți problemele cu răbdare.
O zi frumoasă!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu mi se pare normal să te indragostesti pe internet sau să vorbesti cu persone care nici măcar nu sti dacă e femeie sau bărbat...
Sau dacă are 10-20-30 de ani...
In ziua de azi nu e bine să crezi in internet cel putin eu sunt impotriva.

| neca a răspuns (pentru OnuOnulică):

Ma refeream la oameni care au probleme in viata si cauta simpatie pe net

| SimonaCristina a răspuns:

NU, dimpotriva, ii dorim apropiati si astfel sa li se usureze viata.

| neca a răspuns (pentru SimonaCristina):

Pai ai zis ceva despre ei deci banuiesc ca ai avut ceva de zis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Tu mai ai ceva de zis?