| Florisa a întrebat:

Hey,va place sa desenati.ce talente aveti, in ce stadiu va situati?
Funditahappy

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 000Diddy000 a răspuns:

Daaa, ador sa desenez, dar in mare parte anime-uri... nu ma prea bag la peisaje decat atunci cand e neaparata nevoie, in rest portrete, mai fac si icoane pe sticla si pe lemn cand ma plictisesc

| thegatekeeper a răspuns:

Da. Desenez de cand eram mica, insa m-am apucat serios de vreo 3 ani si ceva. Pot spune ca ma situez intr-un stadiu avansat cu desenul, fiindca nu trec 3 zile fara sa desenez ceva si nu cred ca am sa ma plictisesc vreodata de asta. Am descoperit multe legat de domeniul asta pe cont propriu si uitandu-ma la desenele altor persoane, incercand sa-mi dau seama cum le-au realizat.
Pe langa asta, scriu, insa nimic prea serios in domeniul asta, doar ceva fictiune si ce imi trece prin minte. Fac asta de fiecare data cand am vreo idee, insa nu pot spune ca e chiar un talent, ci doar pura exprimare.
La un stadiu de "foarte" incepator sunt in ceea ce priveste chitara electrica. Pana acum stiu decat 3 acorduri si exersez cam 3-4 ore in fiecare zi.

| Hirako a răspuns:

Dezvolt arta de a sta singur cand sunt inconjurat...

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Hirako):

Simți savoarea mizantropiei, se vede.

| BellaKiოNana a răspuns:

big grin imi place foarte mult sa desen` in timpul liber mereu desen cite ceva, imi mai place si sa fAc pOze happy foarte mult, dar cu desenul ma descurc cel mai bine, chiar si la scoala deesen cel mai bine din clasa.laughing

| WedDye a răspuns:

Da imi plece foarte mult sa desenez { in spelial portetre si animeuri } deci ma situez la desen... :Xbatting eyelashes

| didicriss a răspuns:

Http://desenez.net/index.php?action=selectautor&autor=didicris98 ...desenele mele. sper ca iti plac...te las pe tine sa-mi spui in ce stadiu st:)

| andreeaanda a răspuns:

Mie imi place sa dansez

| Lavuu a răspuns:

Hei :].
Eu de obicei desenez fooarte bine in creion.
Sunt aproape experta in asa ceva.
Mai sunt unele retusuri de facut thinking
In rest e totul ok.
Daca ai talent la desen/pictura, te poti duce la un liceu de arte happy.

| Mellanise a răspuns:

Fac desen si pictura de la 3 ani, acum am 16 happy.