| Theo94 a întrebat:

Aveti de gand sa plecati in alta tara si sa lucrati acolo in urmatorii ani?

12 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sunt deja in alta tara de 11 ani.

| 19flo79 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Intrebarea e daca ai de gand sa pleci in alta tara? laughing

| MihaelaDart a răspuns (pentru 19flo79):

Am inteles foarte bine intrebarea. Sunt plecata din Romania de 11 ani. Am facut acest pas de mult. Cel care a pus intrebarea a fost cu gandul de a parasi Romania, nu alta tara.

| 19flo79 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Stiu si am inteles raspunsul tau doar ca mi s-a parut comic pentru ca intrebarea e incompleta happy

| Violleta2022 a răspuns:

Esti de la SRI sau intrebi de curiozitate? happy

| Theo94 explică (pentru Violleta2022):

De curiozitate. happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea am de gand nimic, insa... cine stie cum o sa fie viitorul.

| Lukasssz a răspuns:

Da,intr-un an sau doi.

| CIaudiu a răspuns:

Da, asta am si facut.

| Andrei200202 a răspuns:

Nu, poti trai si in Romania daca ai ambitie si cap

| 19flo79 a răspuns:

Da happy