| RAY a întrebat:

Aveti de gand sa va "bombardati vecinii de revelion"?

18 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Sper sa am ceva in comun cu artificiile.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu pentru ca in blocul in care stau e locuit numai de batrani 80% mi-e mila de ei ca mai au o basina si crapa toti, sti intrebarea ta imi aduce aminte de un joc pe care il jucam cand eram mic Neighbours from hell 1, 2, 3 sunt mai multe dar is faine o sa te strici de ras.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu. Cel mai probabil mă duc în zone mai puțin populate să-mi consum bubuitorile

| RAY explică (pentru ForeverAlone97):

Cum ar fi?

| Andreeush a răspuns:

Nu pot, vecinul meu e in stare sa ma reclame la politie. laughing

| RAY explică (pentru Andreeush):

Dar,tu unde stai?

| Andreeush a răspuns (pentru RAY):

La casa.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

În complex

| Catrice a răspuns:

Hmm... a-I bombarda sau a nu-imaginii bombarda... aceasta e întrebarea. Dar sa fie oare o pocnitoare, niște artificii sau mai complex? Poate o butelie în flăcări?

| RAY explică (pentru Catrice):

Tu cand explodezi e destul mandra

| DeathIncarnate a răspuns:

Depinde acum de vecini, ai mei iubesc hard rock-ul deci nici pomeneală de bombardat.

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Nu e destul pentru restul orașului.

| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=XVlfDU1e72U uite bombardament prin cate firme am trecut si ce conduc acum

| RAY explică (pentru mgtow):

E canalul tau de Youtube?

| RAY explică (pentru mgtow):

Tu si incarci si descarci?

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

E canalu meu, in container nu intru niciodata doar usile le misc uneori.

| RAY explică (pentru mgtow):

Te-am vazut,ma bucur ca vrei sa ajuti,duci mai departe ideaa TPU,dar ai grija pe cine aduci langa tine, ai simtul umorului, faza cu papusile e cool, vezi si de prieteni englezi, nu toti sunt cu heroina in creier sau rasisti

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Evident, inregistrarile sant pentru aia care vor sa devina soferi iar firma nu ne lasa sa luam pe nimeni cu noi