| anonim_4396 a întrebat:

Aveti de gand sa va faceti ceva impletituri de par pentru Revelion? de care?

9 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Eu o sa ma las pe mana cofezei mele, de 2 ani,tot ea ma face si reuseste.
De foarte putine ori,i am spus cum as vrea sa ma faca, pentru ca ea stie cel mai bine cum imi sta.
Nu pre optez pentru impletiturii, poate si pentru faptul ca nu mi sta bine.
Sarbatori de poveste!

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Coada de peste sau impletestetil intr-o parte.Succes si un An Nou fericit!

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Coada de peste sau impletestetil intr-o parte.Succes si un An Nou fericit!

| Kaℓi a răspuns:

Nu m-am gandit, dar e o idee buna! laughing rolling on the floorhee hee

| tranquilaaa a răspuns:

Salut! nu poti frate sa iei nici o bola incurabila decat sa ti-l distrugi cu placa, conicu si alte prosti mai bine il impletesi astfel parul creste si mai repede.In legatura cu intrebarea da eu o sa-l impletesc in doua vezi cum se face pe youtube kiaw

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot! Tocmai m-am tuns chel, pe bune. Sorry!

| DarkVillian a răspuns:

Eu nu as fi de acord cu aceste implanturi de par. Poti sa iei o boala incurabila de exemplu cancer de piele

| NothingNewForYou a răspuns (pentru DarkVillian):

Zambetcald s-a referit la impletituri nu implanturi, e o mare diferenta laughing)