| mentholinks a întrebat:

Aveti idee cam cati artisti sunt in Romania? Parca in fiecare zi mai apare cate o 'vedeta'. Oare cat mai suporta industria? Asa de mult entertainment am ajuns sa consumam?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Artisti in Romania nu mai sunt din pacate, au murit toti deja. Poate te referi la mutrele de carton promovate de mass media pentru cativa lei in scopul ''umplerii'' timpului omului de rand cu ceva, orice.Cat mai suporta industria? Industria este la apogeu, industria de oameni multi si fara talent dar urmariti de prostime are nevoie.Prosti care sa-i urmareasca sunt destui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate femeile usuratice au ajuns mari,, artiste". Ba ma lasi, mai bine-l calci pe cainele meu pe coada si tot o sa auzi mai putina poluare fonica decat multe cantarete fara autotune si,, trapperi" romani manelizati. Asta e adevarul, din pacate.