| Istrate_Claudiu_1986 a întrebat:

Aveti idee pe Facebook :
-cum pot pune restrictie sa nu mai poata lasa nimeni commuri la poze?
-sa nu mai imi vada wall-ul nici piretenii, nici cei ce nu ma au la prieteni!

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Setari de confidentialitate/Cum intraţi în legătură cu alţii/Schimbaţi setările/Cine poate să posteze pe cronologia dumneavoastră?/doar eu
Who can see posts by.../doar eu

| Istrate_Claudiu_1986 explică (pentru Sihastrul):

Nu am updatat contul la cronologie, dar la faza cu pozele se poate sa restricitonez sa nu mai imi comenteze pozele nimeni?