| andreea200092 a întrebat:

Voi in ce tara vreti sa va mutati si in ce oras? Eu as vrea in USA, Los Angeles

Răspuns Câştigător
| HaZaNiLiLo a răspuns:

Cred ca in Londra as vrea sa ma mut. Dar sunt multe locuri pe care as vrea sa le vizitez.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ma simt mai bine aici in Romania, poate ca as merge intr-o excursie in USA dar nu sa ma mut acolo sau in alta parte

| SuneteDeChitara a răspuns:

Tønsberg, Norvegia.

| Wøodenpints a răspuns:

Într-un oraș mic și retras din Suedia/Austria/SUA/Canada.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Meaningful):

Da, am citit asta. Nu văd cu ce m-ar afecta pe mine legile care le avantajează pe femei. Datoria lor e să mă lase în pace atâta timp cât nu fac nimic ilegal.

| Meaningful a răspuns (pentru Wøodenpints):

No bun atunci. Hai noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tara->Germania
Oras->Berlin sau Dortmund

| Meaningful a răspuns:

Momentan mai degraba ma incanta ideea de a ma stabili in Romania la Cluj.
In alta ordine de idei, imi doresc si voi vizita oricate locuri imi atrag atentia de pe intreg mapamondul.
La un moment dat voi locui pentru cateva luni in alte tari, insa nu doresc sa ma stabilesc in alt stat.
Nu in acest moment, insa nu neg ca m-as putea razgandi la un moment dat.

| Diana1417 a răspuns:

Eu vreau sa raman in Romania in Iasi!

| NickyDawn a răspuns (pentru Diana1417):

Haha, eu locuiesc acolo ♥.

| NickyDawn a răspuns (pentru Diana1417):

Canada, Ontario, Napanee ♥.

| Diana1417 a răspuns (pentru NickyDawn):

Si eu!

| andreea200092 explică (pentru NickyDawn):

Cred ca e foarte frumos! Eu as vrea foarte mult sa ajung in L.A happy

| sbafbsvlisach a răspuns:

Eu inca nu sunt sigura...adica eu si prietena mea vrem sa mergem impreuna la New York dar parca si Los Angeles e superb:X Plus ca mai sunt pe langa astea doua in cao gramada de locuri minunate cum ar fi Boston, Chicago, Italia(nu prea stiu vreun oras), Paris si inca o gramada de locuri grozave.E cam trist sa fii nevoita sa te limitezi doar la unul...

| catherin66 a răspuns:

Los Angeles