| anonim_4396 a întrebat:

Aveti poze importante pentru voi? Le aveti in format fizic sau electronic?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Facebook tot ce trebuie ramane in el

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea.

| Sofer a răspuns:

În format electronic.

| LPCTSTR a răspuns:

Electronic, in cloud... mai de 2020... asa happy

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am o inimioară făcută pe perete din poze printate cu cei mai importanți oameni din viața mea dacă se pune laughing și un cont de mega.

| LPCTSTR a răspuns (pentru supadeceapa):

Ma ai si pe mine acolo? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am poze destul de importante in format electronic. Totusi nu pot zice ca am prea multe poze pentru care chiar as fi trist daca s-ar șterge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o grămadă de albume cu poze de când eram mică. Cred că o parte sunt şi în format electronic.
Acum nu sunt prea importante, dar poate peste vreo 50 de ani o să fie.Mai ales dacă o să dea Alzheimerul peste mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Old friend, why are you so sh­y?
https://pastebin.com/NwvZjKsY