| anonim_4396 a întrebat:

Aveti si voi impresia ca 2019 a fost anul trecut?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bai, DA! anul 2019 a fost misto, imi amintesc de unele chestii de acum 2 ani si am impresia ca au fost acum 2-3-4 luni si cand ma uit la data vad ca e aprilie 2021, ma uit la poze din anul ala si am impresia ca-s facute recent. Iti mai aduci aminte ca era ultimul an in care era normalitate fara pandemie, apoi a venit 2020 pe care nici nu l-am simtit, a zburat (bine ca s-a dus rapid si asta), a venit 2021 zboara si asta, deja suntem in aprilie, daca trece si vara e gata anul, sunt si eu melancolic uneori si ma gandesc la trecut, am impresia ca din 2010 pana acum parca au trecut maxim 3 ani, nu 11

| oglindasultanului a răspuns:

Eu sunt blocata la 2012

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Într-o oarecare măsură da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, deoarece nu am făcut absolut nimic extra munca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar am impresia că 2016 a fost acum 4 ani.

| iustinhoodnikka a răspuns:

Da, chestia e ca (,) cu atat se intampla mai putin, timpul pare sa fi trecut mai rapid cand ti-l amintesti. 2020 a fost un an gol pentru majoritatea dintre noi