| CdeMetal a întrebat:

Aveti un hobby? Care e acela?
Eu momentan imi caut unul, am incercat sa cant la chitara dar nu prea am rabdare.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am, imi plac papusiile de silicon https://kimberdoll.co.uk/ pentru unu' care zicea ca vroia una ieftina uiteo aici

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Am şi eu o chitară acustică, pe care am cam "neglijat-o" în ultima vreme.
În rest... cărți, fotografie, C.F.R.,filme,goana după locuri de muncă, orice care să ocupe timp liber.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am avut/am/stiu mai multe.
Cel mai avansat, e legat de mecanica, vopsitorie auto, condus.
Multa vreme mixam in timpul liber, faceam set-uri de 30-90 minute. Mai cochetam si cu sistemele audio din casa si masina. Am avut subwoofer amplificat si in Dacie 1310 thinking
La 13 ani aveam motor.

| Drimmero a răspuns:

Fotbalul, analize sportive, sinteze de acest fel si tot asa.

| RainmakerX a răspuns:

Web design (nu lucrez in web design), photoshop/fotografie in general, karate (care s-a transformat in alergat sau cardio mai nou), gatitul, iesitul la cafele/barfe cu fetele (da, stiu ca sunt baiat nu ma intreba), e-learn.

Imi mai plac si tirul (sau alte sporturi de precizie), jocurile, serialele insa nu am pus prea mare accent pe ele din lipsa de timp.

| aXy99 a răspuns:

Mersul la sala se considera hobby?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu cânt vocal de obicei, dar nu mă risc în public. Dacă ar trage cineva cu urechea la ce fac, poate că m-ar auzi laughing
Eu cânt la pian, dar mi se pare plictisitor.
Cred că n-are rost să mă plâng de cât de enervant mi se pare tongue deoarece măcar am și eu ceva de făcut. când „mor" de plictiseală.

| HadesSs a răspuns:

Bodybuilding si inotul happy iar daca faci bodybuilding automat nu mai ai timp liber trebuie mereu sa gatesti laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Handmade.