| LarisaTH a întrebat:

Aveti un mesaj pentru Bill Kaulitz solistul trupei TOKIO HOTEL si Tom Kaulitz chitaristul trupei TOKIO HOTEL? pentru ca in 1 septembrie e ziua lor de nastere. La Multi Ani Bill si Tom sa aveti farte de tot ce va doriti va pup si va iubesc mooooolt de tot. th fur immer :*!

Răspuns Câştigător
| Emmanuela a răspuns:

La Muuuulti Ani bill si tom!

5 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Le zic "La Multi Ani!"ca asa e politicos da' crezi ca ei stau pe tpu.RO sau mai stiu eu ce site`uri?hee hee

| LarisaTH explică:

Astazi, fiind o zi frumoasa, Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii, Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii, Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata, Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire, Sa rasara-n calea ta, Iar acum, va rog bill si tom primiti din partea mea un sincer La Multi Ani!

| LarisaTH explică:

Helloooooo,nu-s fetite si nici gay. ai priceput?

| LarisaTH explică:

Normal ca nu intra pe TPU au lugruri mai importante de facut, dar ase e dragut sa le zicem la multi ani, noi cei care suntem fani...

| MrSpooky a răspuns:

Pai e o trupa destul de buna.Le urez la multi ani si sa scape de analfabeti.