| TheToxicNightmare a întrebat:

Azi mi-a luat mama un carnetel cu suport si lacat hannah montana3 ca am luat un f. b. la istorielaughing si voi ce credeti ca ar trebui sa scriu in acel carnetel? Ca nu am idei. Fara prosti. Dau fundita pentru cel care are cea mai grozava ideee.

Răspuns Câştigător
| kUuKii a răspuns:

Pai... baniesc ca esti clasa a 4winking eu's a 5.
esti tare daca ai luat 10 la istorie...eu a luat 8
asa deci problema ta

1: jurnal-scrii in el ce ai facut peste zi, de cine iti place. secrete. ce ai vrea sa faci in viitor

2: oracol - pui intrebari de genu : de cine iti place, ce id ai, ce nr de tel ai, ai iubyt, care e vedeta ta preferata etc.

3:caiet de moda- lipesti in el poze cu vedete imbracate bine, cu haine noi...etc

4:caiet de desene si poezii

nu mai stiu...

11 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Pai noteazatzi si tu. tema care ti se da la scoala.sau poti sa iti faci un jurnal propriu.habar nu am

| DeNyyy a răspuns:

Da. poti sa imi explici si mie de ce mi-ai dat ignor? pentru asta iti dau si eu o nota mica la intrebare

| TheToxicNightmare explică:

Am 11 ani clasa a-4-a.happy

| TheToxicNightmare explică:

Am facut un filmulet sa vedeti carnetelul in profunzime:

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/MVI_0846. avi

| Parisblue a răspuns:

Păi poate ar trebui sa îl faci jurnallove struck. si in fiecare seara cand se termina ziua scrii ce s-a intamplat sau ai putea sa lipesti poze cu cantareti sau vedete, depinde, sper ca te-am ajutat:*[ app. numele tău nu trebuia sa fie dr.House:-s.daca am gresit scuze]:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff... ce întrebare e asta laughing)
cati ani ai?

ce ai putea sa scrii într-un carnețel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hose nu ne intreba pe noi ce sa scrii si nu iti zic asta sa te superi dar iti dau un sfat asa faceam si eu cu colegele mele le intrebam pe toate ce sa cu anumite lucruri si nu imi zicea decat idei naspa ne folositoare fa ce crezi tu ca e mai bine cu carnetelul tau te pup Roxy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff pai ce sa spun poti sa-l faci oracol, jurnal, caiet de notite (dar naaa il strici degeaba)sau cel mai bine poti sal lasi acolo de moda si sa te uiti la elwinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ratati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prost(proasta)esti

| alexia2o1o a răspuns:

Ai putea sa scrii informati despre tine si sa iei o poza micuta cu tine si sa o lipesti intr-un colt dela carnetel nu?