| anonim_4396 a întrebat:

vine valentine`s day si nu prea stiu ce sa-i fac cadou iubytului mewsad sunt d 8 luni imp daca ajuta la ceva asta...ma gandeam la o cutiutsa cu lacat si cheie si inauntru o inimioara pe care scrie "te iubesc!" sau sa scriu ceva pe un carnetel, ce simt pentru el sau 100 de motive pentru care il iubesc. ce zicetsi?sad mai da`tsi`mi si voi idei plss.as vrea prin kdou sa-i arat si cat de mult tin la el.si nu vr ceva gen cani, inimioare cu poze...etc.

Răspuns Câştigător
| Alexandra_8909 a răspuns:

Ai putea sa faci un album cu poze cu voi doi si sub fiecare sa scrii cate o declaratie sau ceva frumoshappy Nu stiu, fii si tu creativa.si ideea cu 100 de motive e buna.numai ca e mult de lucrulaughing. si aia cu cutiuta si lacatul e bunathinking Bafta!happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu prietenului meu ii fac aia cu 100 motive pentru care il iubesc. un papiuzoi si o noapte d dragoste :X

| Biscuiti a răspuns:

Cadoul pe care vrei sa i-l cumperi suna ff bine. da ce e important e sa fie dat din inima.winking. au putea sa cumperi 2 bilete la un film romantic.