| RAY a întrebat:

Azi noapte am visat ca eram intro camera intunecata iar in jurul meu erau uni care se rugau cu lumanari vorbesc serios m-am trezit pe la ora 4, azi dupa masa am aflat ca cineva din familia mea culmea dimineata a murit, nu mint nu as avea de ce, nu pot nega ceea ce visez nu pot, nu inteleg de ce mi se intampla asa ceva, nu e prima oara cand mi se intampla asa ceva, oare viitorul exista ceva, il putem detecta in vise?
va rog sa nu radeti

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei poate inseamna illuminati! Vorbesc serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa nu rad dar nu ma pot abtine laughing

| antiacta33 a răspuns:

Hahahaha...Vic99cpt esti un noob! Serios? Illuminati? Alta explicatie nu ai gasit? Ray e doar un "miau" vis, e ceva necontrolat si nu are nici o legatura cu persoana care a murit. E doar o "miau" coincidenta! laughing Sper ca te-am "miau" inveselit nitel cu "miau" big grin

| RAY explică (pentru antiacta33):

Sa te mance pisica miau

| Sabrrina a răspuns:

Visele reprezinta dorintele, grijile, ideile suprimate si alte aspecte de care este posibil sa nu fim constienti. Daca decesul a fost produs de ceva ce nu putea fi prevazut de catre tine, atunci visul reprezenta altceva din subconstientul dumitale ce nu trebuia neaparat asociat cu acel fapt. Asta ar fi o explicatie rationala.

| RAY explică (pentru Sabrrina):

Te-ai trezit tu unui pshiolog in devenire sai dai sfaturi, logic ca stiu explicatile astea

| Sabrrina a răspuns (pentru RAY):

In regula, nu parea logic dupa intrebare, dar era o posibilitate. Prin acele explicatii voiam sa-ti transmit ideea ca paranormalul de a vedea viitorul nu e posibil, chiar daca ai diferite impresii ca da. Daca as crede cu adevarat in ceva, as gasi foarte usor, mereu, cate si mai cate absurditati sa-l pot sustine. Ai mentionat ca ceilalti sa nu rada intrebarii, era de la sine inteles ca nici tu sa nu fi antipatic.

| RAY explică (pentru Sabrrina):

Daca tias fi spus ca in 3 ore pot ajunge in Spania adica 2000 de km acuma o suta ai fi dat acelasi raspuns nu? numai vb de navete spatiale care depasesc 2000, 3000 de km pe ora, sabrina totul e posibil, viitorul prin teoria relativitati e acolo

| Suciu_Denisa_2000 a răspuns:

Pai poate tu ai o legatura destul de stransa cu persoana respective de acea ai visat ceva asemanator cu ce i se intampla ei. Depinde la tine daca vrei sa crezi in vise sau daca nu laughing Se spune ca daca crezi se pot intampla si daca nu, nuwinking

| RAY explică (pentru Suciu_Denisa_2000):

Mai bine nu raspundeai