| Augustina1234 a întrebat:

Azi-noapte m-am visat îmbrăcată în rochie de mireasă (dar nu mă vedeam ca din exterior, din cap până în picioare - și eram la mine acasă); acum îmi e teamă că o să mor, fiindcă știu ce se spune că înseamnă acest vis.
S-a mai visat cineva mireasă și a supraviețuit? happy

Răspuns Câştigător
| Alexandra73010 a răspuns:

Acum ceva timp am visat si eu, si uite ca n-am murit.Da, visurile au o semnificatie.Insa nu trebuie sa fi chiar atat de paranoica.Nu o sa patesti nimic, nu te speria.

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Eu m-am visat mireasa sau mires, chiar cum o fii varianta la masculin, si cand eram la altar a aparut regina Angliei langa mine si a zis "ai o tigara?", dupa m-am trezit laughing, nu mai incerca sa citesti visele, sunt simple speculatii.

| Simpatic a răspuns:

Te anunt ca visele nu au treaba cu realitatea, nu avem nicio convingere ca exista premonitii macar!

| VoidEternal a răspuns:

Sper că glumești...