| chiftelutacrocanta a întrebat:

Azi un copil de vreo 6 ani mi-a cerut o punga de jumate de chips si i-am dat-o.Pe urma i-am dat si cealalta punga de chips pe care o aveam fara sa mi-o ceara.In jurul meu erau oameni si era si tatal acelui copil.Totusi am simtit dupa aceea ca vreau sa-i iau pungile din mana inapoi si sa mananc din ele, dar am ramas piatra.De ce oare i-am dat pungile de chips acelui copil strain daca am vrut sa le mananc eu? Oare de ce nu am avut curajul sa-i iau pungile inapoi daca asta am vrut?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Sa cauti acceptare de la idoli falsi... pfffbt. Singura acceptare de care avem nevoie este cea pe care ne`o dam noi insine.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti un om bun man desi vrei sa pari a fi un om rau

| WaterDrop a răspuns:

Dumnezeule! 2 pungi de chips... noooooooooooooooooooooooo! Il lasam sa moara de foame sad Are tata doar. Esti prea bun pentru aceasta lume Chifte!

Răspuns utilizator avertizat
| WaterDrop a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Sa cauti acceptare de la idoli falsi... pfffbt. Singura acceptare de care avem nevoie este cea pe care ne`o dam noi insine.